Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki: nauki matematyczno-przyrodnicze

Nauki przyrodnicze to określenie dziedzin nauk skupionych na badaniu świata materialnego na podstawie odpowiednich metodologii. Elektroniczne książki tego typu mogą pomóc w przygotowaniach do egzaminów oraz w pozyskiwaniu wiedzy na temat otaczającego nas świata. Ebooki o chemii, matematyce i fizyce, to część naszego bogatego asortymentu. 

Ebooki o medycynie 

Ebooki medyczne pozwalają zgłębić wiedzę z zakresu anatomii ludzkiego ciała, zdrowia, leczenia i prewencji względem chorób. Do nauk podstawowych, z których czerpie medycyna zaliczyć można m.in. biochemię, biologię i biofizykę. W naszej ofercie znajdują się opowiadające o tych dziedzinach ebooki. Nauki ścisłe są znacznie łatwiej przyswajalne, przy pomocy naukowych źródeł i nowoczesnych podręczników. 

Wiele z tych książek może również służyć jako poradnik do zrozumienia zwierząt domowych. Zmiany w zachowaniu, zaropiałe oczy czy inne objawy wprawiające właścicieli w zakłopotanie, zostały opisane w wielu książkach obecnych w naszym asortymencie. Czytanie medycznych książek o tematyce weterynaryjnej pozwoli zweryfikować i zrozumieć stan zdrowia zwierzęcia. 

Ebooki o inżynierii 

Matematyka, fizykageografia to dziedziny nauki, które przydatne są wielu osobom z inżynierskimi aspiracjami. Ebooki o technice sprawią, że czytelnik będzie w stanie zrozumieć zasady, którymi kieruje się współczesna myśl technologiczna. Ebooki o matematyce pozwalają oswoić się z podstawowym narzędziem wykorzystywanym w inżynierii — kalkulacją. 

Ebooki o fizyce pozwalają m.in. zapoznać się z najbardziej przydatnymi wzorami oraz nauczyć się stosowania ich w praktyce. Podręczniki dedykowane młodzieży przygotowującej się do egzaminów wyposażone zostały w wiele przykładowych zadań pozwalających na uzyskanie wysokiego wyniku. Ebooki o geografii przydadzą się nie tylko podczas eksplorowania różnych zakątków świata, ale również pomogą zaszczepić młodej osobie ciekawość do odległych miejsc na mapie. 

Przejrzyj nasz asortyment i wybierz książkę, która w ciekawy sposób objaśni rzeczywistość i pomoże w nauce. Sprawdź, również nasz szeroki wybór czytników ebooków

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!