Przeznaczenie urządzenia: wąsy usuń

Sponsorowane
Maszynka Trymer Do Strzyzenia Brody Wlosow Golarka 2Pak
Maszynka Trymer Do Strzyzenia Brody Wlosow Golarka 2Pak 34,50 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: KingSzop Finansujący reklamę: KingSzop
Trymer wielofunkcyjny BABYLISS E837E 10w1
Trymer wielofunkcyjny BABYLISS E837E 10w1 183,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: FANEO Finansujący reklamę: FANEO
Trymer Depilator do Brwi Twarzy Ciała Bikini na bateria
Trymer Depilator do Brwi Twarzy Ciała Bikini na bateria 39,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: XYZ Finansujący reklamę: XYZ

Trymery

Odpowiednie wystylizowanie zarostu, konieczność usunięcia mało estetycznych włosków z nosa lub wykonanie wzoru na krótkich włosach to zadania dla trymera. Jakie kwestie wziąć pod uwagę przy jego zakupie?

Trymer dla brodaczy i nie tylko

Głównymi użytkownikami trymerów są posiadacze zarostu na twarzy – wąsów, bokobrodów czy brody. Modelowanie ich ułatwia trymer, czyli urządzenie strzygące, które działa bardzo precyzyjnie, co stwarza szerokie możliwości stylizacji.

Za pomocą tego urządzenia można modelować lub usuwać zbędne owłosienie – z nosa, uszu czy nawet pach, pleców i klatki piersiowej. Produkty różnią się między sobą funkcjonalnością, czasem działania, zasilaniem czy budową i dodatkami, jakie są do nich dołączane. Można wybierać spośród trymerów do włosów, trymerów do nosa czy trymerów do włosów i brody, które są urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Porównanie modeli trymerów

Jeśli takie urządzenie będzie wykorzystywane tylko do stylizacji brody i włosów, można kupić dedykowany trymer do brody, który pozwoli na precyzyjne strzyżenie, dzięki węższym ostrzom, w jakie jest wyposażony. Na ogół zestaw uzupełniają  też nakładki, które pozwalają na dobranie właściwej w danym momencie długości strzyżenia lub na regulowanie wysokości cięcia.

Trymer do włosów ma specjalną głowicę oraz nasadkę grzebieniową, dlatego można go wykorzystać na różnych częściach ciała. Natomiast trymery do nosa i uszu mają kompaktowe rozmiary, są lekkie i służą do golenia trudno dostępnych miejsc. Takie urządzenie może pracować na sucho lub mokro.

Jakie parametry są istotne przy wyborze trymera?

Przed zakupem trymera warto zapoznać się z jego kluczowymi parametrami. Pierwszym z nich jest regulacja długości zarostu – w jakim zakresie się odbywa i za pomocą jakich elementów, pokrętła czy wymiennych nasadek? Ostrze trymera jest sercem tego urządzenia, a w sprzedaży są sprzęty z ostrzami z mechanizmem samoostrzącym lub wymagające ostrzenia przez użytkownika. Jeżeli chcemy urządzenie bardziej uniwersalne, powinniśmy  zwrócić uwagę czy posiada wymienne końcówki z różnymi ostrzami.

Urządzenia mogą mieć zasilanie sieciowe, akumulatorowe lub mieszane. Jeśli urządzenie wyposażone jest w akumulator, trzeba sprawdzić, jak długo może działać bez konieczności ładowania baterii.

Dobrze by było, gdyby narzędzie był wodoodporny, dzięki czemu nie musimy obawiać się zalania, na co jesteśmy narażeni stosując trymer głównie w łazience. Kiedy użytkownikowi zależy na możliwości przycinania włosów na wiele sposobów, zdecydować się powinien na urządzenie z dodatkowymi akcesoriami.

 

Kup trymer, który będzie dopasowany do twoich celów, jakie chcesz zrealizować z użyciem tego urządzenia. Trymer na pewno sprawdzi się jako prezent dla wujka lub brata
więcej