Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Czas pracy w minutach
  • więcej
Prędkość ruchów pulsacyjnych
  • więcej
Funkcje szczoteczki
  • więcej
Rodzaj zasilania
Komunikacja
Zalecany wiek stosowania
  • więcej
Wyczyść filtry

Przeznaczenie urządzenia: dla dzieci usuń

Szczoteczki elektryczne dla dzieci

Elektryczne szczoteczki dla dzieci to innowacyjne urządzenia, które coraz częściej zastępują tradycyjne szczoteczki manualne także w kontekście higieny i pielęgnacji dziecięcych zębów. 

Tego typu urządzenia są o wiele bardziej skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej oraz zapewniają większą wygodę. Często także sprawność manualna dziecka nie jest jeszcze na tyle rozwinięta, by mogło ono precyzyjnie i dokładnie przeprowadzić higienę. 

Szczoteczki elektryczne dla dzieci ułatwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu zmniejszają ryzyko powstawania zmian próchnicowych. W dodatku są bardzo łatwe w użytkowaniu. Dziecko musi jedynie przesuwać szczoteczkę po kolei po każdym zębie, aby uzyskać prawidłowy efekt szczotkowania.  

Bogactwo wzorów i kolorów szczoteczek do zębów elektrycznych dla dzieci, a także dodatkowe funkcje takie, jak timer, czy możliwość wyboru trybu szczotkowania zachęcają dziecko do codziennej higieny.

Od kiedy dziecko może używać elektrycznej szczoteczki do zębów?

Dziecko może używać elektrycznej szczoteczki do zębów po ukończeniu 3. roku życia. Dla najmłodszych dostępne są modele z małą główką i miękkim włosiem, które jest niezwykle delikatne, a jednocześnie bardzo skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. 

Zapoznaj się z naszą ofertą szczoteczek elektrycznych i zadbaj o zdrowie jamy ustnej swojego dziecka.

więcej