Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Czas pracy w minutach
  • więcej
Prędkość ruchów pulsacyjnych
  • więcej
Funkcje szczoteczki
  • więcej
Rodzaj zasilania
Komunikacja
Zalecany wiek stosowania
  • więcej
Wyczyść filtry

Przeznaczenie urządzenia: dla dzieci usuń

Sponsorowane
Szczoteczka soniczna FAIRYWILL FW-2001 różowo-fioletowa
Szczoteczka soniczna FAIRYWILL FW-2001 różowo-fioletowa 76,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: MINEXO Finansujący reklamę: MINEXO
Szczoteczka Soniczna Zapp-Med Bamboo + 2 Końcówki + Małe Etui
Szczoteczka Soniczna Zapp-Med Bamboo + 2 Końcówki + Małe Etui 99,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: ZAPP-MED Finansujący reklamę: ZAPP-MED
Szczoteczka Soniczna Do Zębów Elektryczna + Końcówki
Szczoteczka Soniczna Do Zębów Elektryczna + Końcówki 99,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Trade Baazar Finansujący reklamę: Trade Baazar

Szczoteczki elektryczne dla dzieci

Elektryczne szczoteczki dla dzieci to innowacyjne urządzenia, które coraz częściej zastępują tradycyjne szczoteczki manualne także w kontekście higieny i pielęgnacji dziecięcych zębów. 

Tego typu urządzenia są o wiele bardziej skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej oraz zapewniają większą wygodę. Często także sprawność manualna dziecka nie jest jeszcze na tyle rozwinięta, by mogło ono precyzyjnie i dokładnie przeprowadzić higienę. 

Szczoteczki elektryczne dla dzieci ułatwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu zmniejszają ryzyko powstawania zmian próchnicowych. W dodatku są bardzo łatwe w użytkowaniu. Dziecko musi jedynie przesuwać szczoteczkę po kolei po każdym zębie, aby uzyskać prawidłowy efekt szczotkowania.  

Bogactwo wzorów i kolorów szczoteczek do zębów elektrycznych dla dzieci, a także dodatkowe funkcje takie, jak timer, czy możliwość wyboru trybu szczotkowania zachęcają dziecko do codziennej higieny.

Od kiedy dziecko może używać elektrycznej szczoteczki do zębów?

Dziecko może używać elektrycznej szczoteczki do zębów po ukończeniu 3. roku życia. Dla najmłodszych dostępne są modele z małą główką i miękkim włosiem, które jest niezwykle delikatne, a jednocześnie bardzo skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. 

Zapoznaj się z naszą ofertą szczoteczek elektrycznych i zadbaj o zdrowie jamy ustnej swojego dziecka.

więcej