Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Sponsorowane
Elektryczny Rozdrabniacz Do Warzyw Siekacz Usb 3 Ostrza 250Ml
Elektryczny Rozdrabniacz Do Warzyw Siekacz Usb 3 Ostrza 250Ml 45,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Empik S.A. Finansujący reklamę: Concept Polska sp. z o.o.
Szatkownica CONCEPT Fresh Saled ES-1000
Szatkownica CONCEPT Fresh Saled ES-1000 290,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Empik S.A. Finansujący reklamę: Concept Polska sp. z o.o.

Elektryczne szatkownice do warzyw

Szatkownica do warzyw to przydatne urządzenie kuchenne służące do rozdrabniania warzyw, a także innych produktów spożywczych. Dzięki szatkownicy w szybki i prosty sposób można pokroić warzywa w plasterki, słupki, spirale, wstążki, przygotować ziemniaki na frytki lub zetrzeć marchewkę na surówkę. 

To niezastąpiona pomoc w kuchni, która oszczędza czas i energię. W przeciwieństwie do krojenia ręcznego, szatkowanie warzyw z pomocą tego sprzętu trwa nieporównywalnie krócej, a efekt końcowy w postaci różnorodnych kształtów uzyskanych z warzyw może być bardzo satysfakcjonujący.  

Szatkownice elektryczne - zastosowanie

Elektryczne szatkownice mogą różnić się możliwościami zastosowania, parametrami, wyglądem oraz jakością wykonania, co przekłada się również na cenę urządzenia.  

Wybierając szatkownicę elektryczną, warto w pierwszej kolejności określić swoje potrzeby i oczekiwania związane z pracą w kuchni. Większość urządzeń wyposażona jest w kilka wymiennych nakładek o odpowiednim ułożeniu ostrzy, które pozwalają uzyskać różne kształty z warzyw. Niektóre modele posiadają w zestawie aż 5 różnych tarcz szatkujących. Umożliwiają tarcie, krojenie w plastry oraz siekanie warzyw i owoców, a nawet sera lub czekolady bezpośrednio na talerz. 

Szatkownice do warzyw dostępne w naszym asortymencie wyposażone są w ostrza ze stali nierdzewnej, która gwarantuje im długą żywotność. Ważnym parametrem przy wyborze sprzętu jest także moc urządzenia. Im wyższa, tym sprzęt będzie efektywniej wykonywał swoją pracę. 

Każde urządzenie wyposażone jest w otwór wlotowy, przez który wkłada się warzywa do szatkowania. Otwór o dużej średnicy umożliwi rozdrabnianie  kapusty bez jej wcześniejszego krojenia. 

Niektórzy  producenci dbają również o to, aby oferowany sprzęt był łatwy i szybki w czyszczeniu, a jego poszczególne elementy oraz dołączone akcesoria można było myć w zmywarce..

Sprawdź wysokiej klasy szatkownice elektryczne do warzyw z naszej oferty i oszczędź swój czas w kuchni przygotowując wyjątkowe posiłki dla swoich gości!

więcej