Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Klasa energetyczna
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Pojemność piekarnika w l
  • więcej
Rodzaj grzania
  • więcej
Sposób czyszczenia
Funkcje dodatkowe
  • więcej
Typ prowadnic

Piekarniki

Piekarnik do zabudowy daje możliwość estetycznego zintegrowania tego ważnego urządzenia kuchennego z całym wyposażeniem kuchni. W naszej ofercie znajdują się piekarniki Samsung, Amica, Electrolux, Bosch i wielu innych producentów.

Nowoczesne i klasyczne piekarniki do zabudowy

W naszej ofercie piekarników do zabudowy można znaleźć modele klasyczne i bardziej nowoczesne: w czerni i chromie, bieli, beżu, różnych odcieniach szarości a także przypominające jednolitą taflę szkła piekarniki czarne. Dostępne są też urządzenia stylizowane na starodawne, posiadające analogiczny wyświetlacz temperatury w formie zegara.

Co istotne, w przypadku AGD do zabudowy różnorodność stylistyczna pozwala z powodzeniem dobrać piekarnik do innych, wcześniej kupionych już kuchennych sprzętów oraz stylu, w jakim urządzana jest kuchnia.

Elektryczne piekarniki do zabudowy

Elektryczne piekarniki do zabudowy to urządzenia wielofunkcyjne, które nie ograniczają się do pieczenia w kilku trybach. Oprócz nich proponujemy modele wyposażone chociażby w funkcje grillowania, utrzymywania ciepła czy ogrzewanie górne i dolne eco. Dostępne są także piekarniki dwukomorowe, umożliwiające jednoczesne pieczenie dwóch potraw wymagających różnych temperatur.

Poza nimi znalazły się tu także modele wyposażone w dzielone drzwi, zapewniające dostęp do każdej z komór piekarnika bez ingerencji w drugą. Bardziej zaawansowane modele mają nawet funkcję kuchenki mikrofalowej lub parowaru. Podczas wyboru piekarnika do zabudowy warto zwracać uwagę na dodatkowe programy, takie jak termoobieg, grzanie góra-dół, funkcja grilla czy samo rozmrażanie.

W zależności od danego modelu i ceny zmienia się spektrum programów i zastosowań. Droższe modele oferują na przykład automatykę czyszczenia, system samooczyszczania pyrolitycznego lub parowego, a także miękkie zamykanie drzwi, programowanie czy zimny front.

Nowoczesne piekarniki do zabudowy

Nowoczesne urządzenia AGD wykazują swoje zaawansowanie technologiczne nie tylko przy pomocy dostępnych funkcji. Dziś piekarnikiem możemy w prosty sposób sterować za pomocą panelu sterowania i kolorowych wyświetlaczy typu LED. Obecne modele potrafią łączyć się również z naszym smartfonem, a nawet proponować przepisy i automatycznie wybrać temperaturę pieczenia.

Coraz więcej osób zwraca uwagę na klasę energetyczną urządzeń. Każde urządzenie ma oznaczoną klasę przy pomocy liter alfabetu od A+++ do G. Klasa piekarnika A+++ określa urządzenie wysoce oszczędne pod względem energii, którego kupno przekłada się na mniejsze rachunki.

Zestawy do zabudowy

Wyboru piekarnika najczęściej dokonuje się w momencie zakupu także innych kuchennych sprzętów. W związku z tym w naszej ofercie znalazły się też zestawy do zabudowy złożone z piekarników, płyt gazowych lub indukcyjnych, a także mikrofali. Sprzęty z jednego kompletu zwykle posiadają podobne systemy sterowania, co bywa na początku równie istotne jak jednolitość kolorystyczna i designerska z meblami kuchennymi.

Sprawdź naszą ofertę piekarników do zabudowy i wybierz model, który pozwoli ci przyrządzać wszystkie najlepsze potrawy z twojego kuchennego repertuaru.

więcej