Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD PureJuice JMP601SI

Kolor:
srebrny

Oferta empik.com : 829,00 zł

829,00 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Wyciskarka KENWOOD PureJuice JMP601SI

Dzięki pracy na wolnych obrotach uzyskany z tego typu wyciskarki sok zachowa więcej enzymów, błonnika i witamin. Otrzymane efekty będą więc lepsze, niż w przypadku używania sokowirówek. To urządzenie wyciśnie sok także z warzyw liściastych. KENWOOD PureJuice JMP601SI o mocy 150 W i prędkości 60 obr./min pozwoli na przygotowanie świeżych soków o wysokiej wartości odżywczej.


Wyciskarka pionowa

Pionowa wyciskarka ze względu na swoją budowę zajmuje mniej miejsca, niż urządzenie typu poziomego. Zarówno wyciskarki o orientacji wertykalnej, jak i te horyzontalne posiadają wydajność na podobnym poziomie. Głównym argumentem przemawiającym za sprzętem typu pionowego jest zatem fakt zajmowania przez niego małej powierzchni. 
 Typ urządzenia KENWOOD PureJuice JMP601SI
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Typ urządzenia


Moc: 150 W

Czym większa moc, tym bardziej efektywna będzie praca wyciskarki. Jeśli więc potrzebujesz urządzenia, które sprawnie wyciśnie soki z twardych warzyw i owoców - warto wybrać sprzęt z wysoką mocą. W przypadku, gdy zamierzasz przetwarzać przede wszystkim miękkie składniki - możesz sobie pozwolić na wybór sprzętu o mniejszej mocy. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Moc urządzenia


Prędkość obrotowa: 60 obr./min

Należy pamiętać, że w tym rodzaju urządzenia wyższa prędkość obrotowa nie oznacza wyższej skuteczności. Zasada jest zgoła odwrotna - im niższa prędkość, tym wyciskanie soków będzie dokładniejsze. Wolne obroty oznaczają wolniejszy czas pracy, jednak jest to kompromis, na jaki warto się zgodzić w celu otrzymania wysokiej jakości napoju. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Prędkość obrotowa


Pojemność pojemnika na sok: 1 l

Optymalna pojemność tego pojemnika zależy od ilości wyciskanych soków. Jeśli będą one przeznaczone tylko dla Ciebie - można zdecydować się na mniejszy zbiornik. W przypadku, gdy z urządzenia korzysta kilka osób, bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie wybranie pojemnika o większej pojemności. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Pojemność pojemnika na sok


Pojemność pojemnika na miąższ: 1,3 l

Po otrzymaniu soku do specjalnego pojemnika spływa również miąższ. Im większy zbiornik, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Jeśli jest on przezroczysty, łatwe będzie także sprawdzenie stopnia jego zapełnienia. W celu zachowania higieny sprzętu, pojemnik na miąższ co jakiś czas należy wyczyścić. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Pojemność pojemnika na miąższ


Zabezpieczenia KENWOOD PureJuice JMP601SI:


Antypoślizgowa podstawa

Efektywność pracy wyciskarki to jedno, ale każdy użytkownik chciałby również mieć zapewnioną stabilność swojego urządzenia. Antypoślizgowe nóżki skutecznie zabezpieczą Twój sprzęt przed niepożądanym przemieszczeniem, do minimum ograniczając ryzyko jego upadku. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Zabezpieczenia


Blokada kapania

W urządzeniu mającym blokadę kapania nie będziesz musiał martwić się o to, że po zakończonym wyciskaniu resztki soku zabrudzą powierzchnię, na której umieszczona jest wyciskarka. Ta funkcja zwiększy więc higienę sprzętu. Blokada kapania będzie przydatna także przy myciu urządzenia. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Zabezpieczenia


Zabezpieczenie przed uruchomieniem źle złożonego urządzenia

Jeśli elementy wyciskarki zostaną złożone w nieprawidłowy sposób - urządzenie się nie włączy. Zapobiega to uszkodzeniu sprzętu i jego niewłaściwej pracy. Za pomocą tej blokady można również szybko skorygować błędy popełnione podczas składania części potrzebnych do pracy z wyciskarką. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Zabezpieczenia


Funkcje wyciskarki KENWOOD PureJuice JMP601SI:


Regulacja gęstości soku

Ta funkcja pozwoli decydować o konsystencji otrzymywanego soku. W zależności od indywidualnych preferencji użytkowników, można wybierać między sokiem gęstym, zawierającym dużo miąższu sokiem, a rzadkim, klarownym napojem. Możliwość regulacji gęstości zadowoli więc osoby o różnych preferencjach smakowych. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Funkcje urządzenia


Bieg wsteczny

Funkcja nazywana biegiem wstecznym, zapewnia wyciskarce bezpieczeństwo i ochronę przed niechcianymi utrudnieniami podczas pracy urządzenia. Kiedy w trakcie wyciskania soków owoc lub warzywo zablokuje się, możemy od razu cofnąć obroty i wyjąć je ze środka. Ta funkcja może oszczędzić czas, który byłby potrzebny na przepchanie zablokowanego elementu. 
KENWOOD PureJuice JMP601SI - Funkcje urządzenia


ID produktu: 1243583318
Nazwa: Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD PureJuice JMP601SI
Marka: Kenwood
Typ urządzenia: pionowy
Moc urządzenia: 150 W
Pojemność pojemnika na miąższ: 1,3 l
Pojemność pojemnika na sok: 1 l
Prędkość obrotowa: 60 obr./min
Funkcje urządzenia: regulacja gęstości soku, bieg wsteczny
Zabezpieczenia: antypoślizgowa podstawa, blokada kapania, zabezpieczenie przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzenia
Kolor: srebrny
Kod producenta: 0W22510007
Głębokość produktu w [mm]: 150
Szerokość produktu [mm]: 190
Wysokość produktu [mm]: 410
Wyposażenie: pojemnik na sok, pojemnik na miąższ, popychacz, sitko, przystawka do sorbetów
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 35289463
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego