Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Stan produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Maksymalna prędkość druku str min
  • więcej
Pobór mocy
  • więcej
Pamięć RAM
  • więcej
Pamięć wbudowana
  • więcej
Kolor
Sponsorowane
Drukarka laserowa CANON i-Sensys MF445DW
Drukarka laserowa CANON i-Sensys MF445DW 3441,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: KOZAK Finansujący reklamę: KOZAK

Drukarki laserowe

W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne drukarki laserowe, zarówno monochromatyczne, jak i kolorowe. Do wyboru są urządzenia wielu znanych producentów, w tym HP, Canon, Pantum, Brother, Fujifilm, Xerox, Lexmark, Kyocera czy Oki. Drukarki laserowe cechują się cichą, szybką i wydajną pracą, a także są tanie w eksploatacji.

Wielofunkcyjne drukarki laserowe

Laserowe drukarki to sprzęt wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Jedną z nich jest dupleks, czyli tryb automatycznego druku dwustronnego, pozwalający ograniczyć koszty zużycia papieru. W drukarkach laserowych używa się kaset z tonerem, który pozwala wydrukować około kilku tysięcy stron. Wewnątrz obudowy tonera znajduje się światłoczuły bęben, na który oddziałuje laser. Urządzenia takie umożliwiają szybki wydruk – nawet kilkudziesięciu stron na minutę. Jest to możliwe dzięki odpowiednio dużej ilości pamięci RAM oraz wydajnemu procesorowi.

Niektóre drukarki z tonerem mają automatyczny podajnik dokumentów. Obsługa wybranych urządzeń jest możliwa za pomocą wygodnego panelu LCD. Można także znaleźć drukarki laserowe z funkcją skanowania oraz drukowania z poziomu urządzeń mobilnych, np. smartfona z odpowiednią aplikacją. Dzięki temu możliwe staje się zdalne drukowanie z dala od biurka.

W naszej ofercie znajdują się także drukarki z funkcjami zwiększającymi bezpieczeństwo. Należy do nich np. tryb drukowania zabezpieczonego kodem PIN, który chroni przed niepowołanym dostępem do poufnych dokumentów.

Energooszczędne drukarki laserowe

Korzystanie z drukarki laserowej nie musi znacząco zwiększać rachunków za prąd. Wystarczy wybrać urządzenie z funkcją oszczędzania energii podczas działania i uśpienia.

Standardy komunikacji z drukarką

Laserowe drukarki można szybko i bez trudu podłączyć do komputera lub laptopa przy wykorzystaniu różnych protokołów. W nowoczesnych urządzeniach tego typu znajduje się m.in. standard LAN, Wi-Fi, USB, NFC czy Wi-Fi Direct.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie drukarki laserowe i wybierz urządzenie, które pozwoli ci szybko drukować dokumenty w wysokiej jakości wydruku

więcej

Drukarka laserowa – najczęściej zadawane pytania