Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Dobry wybór
Stan produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wielkość ekranu
Rozdzielczość wyświetlacza
Pamięć RAM
Wyczyść filtry

Marka: inkbook usuń

Czytnik ebooków inkBOOK

Na rynku czytników elektronicznych książek działa niewielu producentów. Wśród renomowanych marek produkujących czytniki ebooków jest polska firma. W naszym asortymencie znajdują się najnowsze czytniki ebook inkBOOK.

Historia czytników ebook inkBOOK

Marka inkBOOK powstała 1 marca 2009 roku i początkowo zajmowała się dystrybucją czytników elektronicznych książek. Z czasem firma postanowiła stworzyć własne urządzenie, a pierwszym modelem był czytnik ebooków inkBOOK Prime. Sprzęt spotkał się z ciepłym przyjęciem i pozwolił firmie na pracę nad kolejnymi modelami. Ostatecznie na przestrzeni kilkunastu lat powstało kilka urządzeń spod znaku inkBOOK. Obecnie marka jest jedynym polskim producentem ebook readerów. Swoje produkty sprzedaje na rynkach europejskich oraz w Australii i na Bliskim Wschodzie.

Czytniki ebook inkBOOK

Czytniki ebooków inkBOOK są aktualnie dostępne w ramach dwóch serii posiadających m.in. różne rozmiary ekranów. Początkowo firma produkowała urządzenia z linii Prime, ale zostały wyparte z katalogu na rzecz serii Calypso i Focus. W asortymencie marki znajdziemy m.in. czytniki:

inkBOOK Calypso Plusczytniki wyposażone w 6-calowy ekran E-Ink Carta EPD z obsługą 16 odcieni szarości i rozdzielczością 212 ppi. Wyświetlacz posiada funkcje dotykowe, a wbudowana pamięć cechuje się pojemnością 16 GB, co pozwala wgrać nawet ok. 10000 ebooków w formatach EPUB, czy MOBI.

InkBOOK Focusczytniki z 7,8-calowymi ekranami E-Ink Carta EPD o rozdzielczości 300 ppi i obsłudze 16 odcieni szarości. Wyświetlacz wyposażono w sterowanie dotykiem, a pamięć wewnętrzna mieści 16 GB danych.

Czytniki ebook inkBOOK posiadają podświetlenie ekranu z regulacją temperatury barwowej i korzystają z modułów łączności Bluetooth i WiFi. Jedną z zalet jest kompatybilność z aplikacjami Google Translate, Legimi, EmpikGo, czy Publio. Polskie ebook readery występują w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala dobrać urządzenie do własnego stylu.

Przejrzyj dostępne czytniki ebooków marki inkBOOK i wybierz model, który najbardziej odpowiada twoim czytelniczym oczekiwaniom. 

więcej