Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Model
  • więcej

Pokrowce i etui do czytników ebooków

Dzisiejsza technologia pozwala na to, aby książki, czasopisma czy prasę czytać nie tylko w wydaniach papierowych, ale też w formie elektronicznej, w postaci ebooków. Osoby, które decydują się na elektroniczne wersje książek mogą czytać je m.in. na czytnikach do ebooków. Biorąc pod uwagę mobilność tego urządzenia, warto pomyśleć o jego odpowiednim zabezpieczeniu, jakie może stanowić etui na czytnik ebooków.

Pokrowce i etui do czytników - jak wybrać

Wybierając odpowiedni model pokrowca na czytnik ebooków warto zwrócić uwagę na kilka przydatnych funkcji i rozwiązań ułatwiających korzystanie z niego. Jedną z nich jest funkcja wake/sleep, czyli “budzenie się” ekranu czytnika po otwarciu pokrowca oraz automatyczne wygaszenie go po zamknięciu. Kolejną jest możliwość rozłożenia podstawki, która pozwala na wygodne korzystanie z czytnika bez użycia rąk. Innym parametrem, który może wpływać na wygodę użytkowania jest rodzaj zamknięcia pokrowca na czytnik ebooków. Producenci oferują zasuwane na zamek, rzepy lub zapięcie magnetyczne. Niektóre modele zostały wyposażone w możliwość montażu na różnych, płaskich powierzchniach, w tym deskach rozdzielczych. W naszej ofercie znajdują pokrowce na czytniki ebooków w różnych kolorach, wzorach i wykonane z różnego rodzaju materiałów.

Etui na czytnik – dedykowane czy uniwersalne?

W naszej ofercie dostępne są zarówno uniwersalne etui do czytnika ebooków oraz tzw. dedykowane, czyli zaprojektowane do konkretnego modelu czytnika, przez co pasują tylko do tego jednego rodzaju urządzenia. Modele dedykowane dostępne są dla takich czytników jak m.in. Kindle 10, Pocketbook Touch hd3, Onyx Boox Note 5 czy Inbook Classic 2. Wybór modelu uniwersalnego umożliwia wykorzystanie tego samego pokrowca na czytniki do ochrony kilku sprzętów, pod warunkiem, że są one jednakowej wielkości. Decydując się na zakup uniwersalnego pokrowca do czytnika ebooków należy zwrócić uwagę, aby dopasować jego wielkość do rozmiaru posiadanego urządzenia. Rozmiar pokrowców najczęściej podawany jest jako wielkość przekątnej ekranu czytnika, np. dla czytników o wielkości 6 bądź 7 cali.

Będąc w posiadaniu czytnika ebooków lub decydując się na jego zakup dobrze byłoby od razu pomyśleć o zabezpieczeniu sprzętu, dzięki czemu nawet oddając się lekturze w zatłoczonym autobusie zyskamy większą pewność, że nasze urządzenie będzie bezpieczne. Przejrzyj naszą ofertę i sprawdź czy posiadamy pokrowiec na czytniki pasujący do Twojego urządzenia!

więcej

Etui i pokrowce do czytników ebooków – najczęściej zadawane pytania