Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wielkość ekranu
Rozdzielczość ekanru
Flesz
Komunikacja urządzenia

Aparat natychmiastowy

Fotografia to jedna z metod pozwalająca zatrzymać i przechować wspomnienia. Efekty sesji zdjęciowej wykonanej przy pomocy aparatu natychmiastowego pojawiają się w przeciągu kilkudziesięciu sekund, ponieważ tego typu aparat sam drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu

Ważne funkcje aparatu natychmiastowego

Wybierając aparat natychmiastowy warto zwrócić uwagę na kilka elementów i funkcji, które mogą być przydatne podczas użytkowania sprzętu. Aparaty fotograficzne natychmiastowe często wyposażone są w lusterka do selfie, dzięki czemu z łatwością można zrobić sobie zdjęcie bez pomocy innej osoby. Niektóre modele wyposażone są również w samowyzwalacz oraz tryb zdjęć łączonych. Aparaty natychmiastowe mają też wbudowaną lub zewnętrzną lampę błyskową, dzięki której w łatwy sposób można właściwie oświetlić fotografowany obiekt, by uzyskać wyraźne i dobrej jakości zdjęcie. Dostępne w sprzedaży są również aparaty natychmiastowe, które oprócz optycznego wizjera, posiadają wbudowany, mniejszy lub większy ekran LCD, często dotykowy oraz umożliwiający podgląd w trybie LiveView.

Aparat natychmiastowy – sprzęt łatwy w obsłudze

Zdjęcia wykonane za pomocą aparatów natychmiastowych mają mały, kieszonkowy format, który może różnić się w zależności od użytego modelu. Niektóre z nich, dzięki warstwie samoprzylepnej na odwrocie fotografii mogą zostać wykorzystane jako naklejka. Producenci oferują również urządzenia, które pozwalają na zapis wykonanych fotografii na zewnętrznej karcie pamięci np. MicroSD lub na wbudowanej pamięci aparatu. Aparat natychmiastowy to sprzęt łatwy w obsłudze, do jego użycia nie potrzeba specjalistycznej wiedzy.

Aparat natychmiastowy na prezent dla dziecka

W naszej ofercie dostępne są również aparaty natychmiastowe dla dzieci, m.in. marki Forever. W przypadku produktów dedykowanych najmłodszym użytkownikom można spotkać takie, które oprócz funkcji robienia zdjęć czy nagrywania filmów posiadają  wbudowane gry. Tego typu aparat może sprawdzić się jako oryginalny pomysł na prezent!

W sprzedaży posiadamy różne modele aparatów fotograficznych natychmiastowych takich producentów jak: Polaroid, Fujifilm, Kodak, Instax-Fujifilm, Agfaphoto, Forever czy Modus. Wybierz produkt dla siebie lub bliskiej osoby np. prezent na walentynki!

więcej