Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Brother

Początek marki Brother

Japońska firma Brother założona przez Kanekichi Yasui powstała w 1908 roku w Nagoyi pod nazwą Yasui Sewing Machine Co. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się produkcją przemysłowych maszyn do szycia. Oferowała również usługi naprawcze oraz części wymienne do maszyn. W 1925 roku firmę odziedziczył, najstarszy z dziesięciorga rodzeństwa, syn założyciela Masayoshi Yasui, który zmienił nazwę marki na Yasui Brothers' Sewing Machine Co.

Historia Brother

W roku 1928 powstał pierwszy produkt firmy Brother w postaci maszyny do szycia łańcuszkowego służącej do produkcji słomkowych kapeluszy, natomiast lata 1932 - 1947 przyniosły firmie dynamiczny rozwój, a produkcja maszyn do szycia ruszyła na masową skalę. W roku 1932 stworzono pierwszą maszynę do szycia w Japonii przeznaczoną do użytku domowego. W 1941 roku bracia Yasui założyli drugą firmę Brother Sales, Ltd., która umożliwiła rozwinięcie sieci sprzedaży w Japonii i zwiększenie swoich udziałów w rynku. Trzynaście lat później firma otworzyła swoją bazę sprzedaży w Nowym Jorku.

Rok 1958 to czas, gdy firma Brother rozwinęła swoja produkcję o maszyny dziewiarskie oraz domowe urządzenia elektroniczne. W latach 1961-1964 Brother stopniowo umacniał swoją pozycję. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 1964 roku dostarczyła 300 maszyn do pisania dziennikarzom z całego świata, co znacznie zwiększyło rozpoznawalność marki na całym globie. W tym samym okresie Brother Industries była również notowana na giełdach w Tokio, Osace i Nagoi.

Seria drukarek igłowych od Brother

W 1971 roku firma Brother z powodzeniem opracowała pierwszą na świecie szybką drukarkę igłową, produkt uważany za początek dzisiejszej technologii drukowania. Przedsiębiorstwo produkowało maszyny do pisania w ponad 20 językach i eksportowało je do 110 krajów świata, czyniąc z maszyn do pisania flagowy produkt marki.

Następne lata to ponowny intensywny rozwój firmy, która zajęła się produkcją faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek oraz innych urządzeń biurowych, a także części zamiennych i eksploatacyjnych takich, jak tusze i tonery do drukarek. Produkty Brother dostępne są w Polsce od 2005 roku i cieszą się obecnie dużą popularnością, szczególnie wśród klientów biznesowych. Polecane są takie modele jak: Brother DCP-1512E, Brother DCP-T525W, DCP-T425W, DCP-T426W czy Brother DCP-L2532DW.

Drukuj i skanuj bezpośrednio z urządzenia mobilnego

Dzięki innowacyjnej aplikacji Brother iprint&scan użytkownik, mając dostęp do wifi, nie musi martwić się podłączaniem drukarki. Dzięki temu bezpłatnemu oprogramowaniu dostępnym na iOS i Android można m.in. przesłać plik do najbliższej drukarki Brother lub po prostu zapisać w chmurze. Obsługa jest bardzo prosta, a wszystkie informacje można znaleźć na stronie producenta.

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother

Urządzenia wielofunkcyjne Brother zapewniają wysoką jakość drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w kolorze. Poszczególne produkty różnią się między sobą parametrami, wydajnością i prędkością drukowania. Dostępne są sprzęty przeznaczone do użytku domowego, a także dla małych i większych biur. Drukarka ze skanerem i możliwością kopiowania to doskonała wielofunkcyjna alternatywa dla osobnych urządzeń o pojedynczej funkcji. Produkty marki Brother cechują się solidnym wykonaniem, wysoką jakością oraz niezawodnością działania na każdym etapie funkcjonowania. Warto podkreślić, że drukarka laserowa przy częstej eksploatacji jest bardzo opłacalna.

Sprawdź szeroki wybór produktów z naszej oferty, gdzie znajdziesz urządzeń do druku w atrakcyjnych cenach. Posiadamy oryginalne tonery do urządzeń Brother oraz kable czy papiery do drukarek. Poznaj setki produktów z od jednego z największych i najważniejszych producentów na rynku drukarek czy akcesorium do druku i wybierz produkty dla siebie!

więcej