Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Sprzedawca
  • więcej
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Głębokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Rodzaj ozdób świątecznych
  • więcej

Łańcuchy na choinkę

Łańcuchy na choinnkę, obok bombek i lampek świątecznych, to jedne z najpopularniejszych dekoracji bożonarodzeniowej choinki. Wiele osób nie wyobraża sobie domowego drzewka bez kolorowych łańcuchów, które mają swoją bogatą symbolikę. Łańcuch choinkowy ma bowiem odzwierciedlać silne rodzinne więzi, bliskość i małżeństwo. Opleciony wokół choinki, zgodnie z tradycyjnymi wierzeniami, zyskuje magiczną moc chroniącą domostwo przed kłopotami.

Rodzaje łańcuchów na choinkę

Łańcuchy choinkowe pomagają stworzyć w domu niepowtarzalną, świąteczną atmosferę. Przystrajają choinkę, nadają jej blasku i efektownego wyglądu.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór łańcuchów choinkowych. Dostępne są modele o różnych długościach, kolorach i kształtach poszczególnych elementów, które mogą być wykonane z rozmaitych materiałów.

Długość ozdoby powinna być odpowiednio dobrana do wielkości drzewka. Jeśli choinka jest mała i ma krótkie gałązki, wystarczy łańcuch choinkowy o długości ok. 2 m. Dla wysokich choinek, sięgających aż po sufit, warto wybrać łańcuch 5-cio metrowy.

Tradycyjny łańcuch na choinkę może być wykonany z wąskich kolorowych, błyszczących tasiemek lub tworzywa sztucznego przypominającego igliwie choinki. Tego typu dekoracje świąteczne mogą posłużyć także jako ozdoba schodów, okna lub kominka. Producenci oferują także łańcuchy wykonane z drobnych koralików, a także niezwykle puszyste i efektowne łańcuchy na choinkę z piór, które świetnie sprawdzą się także jako element przebrania karnawałowego.

Dostępne są różne kolory łańcuchów, co umożliwia dopasowanie jego wyglądu do aranżacji wnętrza oraz kolorystyki innych świątecznych dekoracji. Biały łańcuch na choinkę doskonale wpasuje się w elegancki i wytworny wystrój salonu. Złoty łańcuch na choinkę będzie efektownie zdobił wnętrze zaprojektowane w stylu glamour oraz nada drzewku wyjątkowego blasku.

Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem łańcuchów na choinkę i wybierz dekorację, która najlepiej ozdobi wnętrze i wprowadzi do twojego domu świąteczny nastrój.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o ozdobach świątecznych

Wszystkie artykuły

Łańcuchy na choinkę - najczęściej zadawane pytania