Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Motyw: świąteczny usuń

Projektory świąteczne

Projektory świąteczne to rzutniki, które pozwalają wyświetlać efekty wizualne na różnych powierzchniach, np. ścianie, suficie czy zewnętrznej elewacji domu. Najczęściej są wyposażone w diody LED. W naszym asortymencie znajdują się modele różnych marek, w tym Verk Group, Iso Trade, Ambiance, Grundig, Hackermann, Kaemingk czy Revento. 

Projektory świąteczne – motywy bożonarodzeniowe 

Projektor świąteczny może wyświetlać iluminacje świetlne, które kojarzą się ze świętami – np. gwiazdy, płatki śniegu, mikołaje, prezenty, renifery, sanie, dzwoneczki, czapki i skarpetki świętego Mikołaja, bombki, choinki, szyszki, czapki czy bałwanki. Mogą być to zarówno statyczne wzory, jak i dynamiczne, które za sprawą obracającego się panelu poruszają się z różną, wybraną przez użytkownika prędkością. 

Projektory świąteczne mogą również emitować dźwięki, np. kolędy czy kołysanki do snu. Niektóre modele są wyposażone w głośnik z możliwością włączania muzyki przez Bluetooth za pomocą telefonu. Projektor może także obsługiwać zewnętrzne karty pamięci do zapisywania plików dźwiękowych. Wybrane modele projektorów świątecznych automatycznie zmieniają kolory iluminacji na podstawie rytmu muzyki. 

Projektor świąteczny – właściwości i praktyczne funkcje 

Zewnętrzne projektory świąteczne są przystosowane do tego, aby bezpiecznie korzystać z nich w każdych warunkach pogodowych. Cechują się wysokim stopniem wodoszczelności, np. na poziomie IP65. Projektor zazwyczaj ma w zestawie elementy montażowe – statyw, antypoślizgowe nóżki czy uchwyt ścienny lub sufitowy. Niektóre podstawy pozwalają regulować kąt nachylenia rzutnika. 

Projektor świąteczny może być sterowany za pomocą wbudowanego panelu, pilota lub aplikacji na telefonie. W zależności od wybranego modelu można zmieniać m.in. kształty i kolory iluminacji, natężenie światła czy szybkość poruszania się elementów świetlnych. Wybrane projektory mają funkcję timera, która pozwala zaplanować czas automatycznego wyłączenia się rzutnika. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem projektorów świątecznych i wybierz model, który pozwoli ci wyświetlać efektowne wizualizacje. 

więcej