Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kształt basenu
  • więcej
Pojemność basenu
  • więcej
Średnica basenu
  • więcej
Rodzaj akcesoriów
Kolor
Wymiary basenu
  • więcej
Wyposażenie
Materiał
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Baseny dmuchane

Baseny dmuchane to jedne z najpopularniejszych letnich akcesoriów ogrodowych. Są one bardzo proste w użyciu – wystarczy nadmuchać je pompką i nalać odpowiednią ilość wody. Dostępnych jest wiele modeli basenów ogrodowych dmuchanych. Różnią się między innymi kształtem oraz wielkością. W ofercie znajdują się między innymi baseny dmuchane prostokątne, kwadratowe oraz okrągłe.

Rodzaje basenów dmuchanych

Najbardziej popularne w tej kategorii są okrągłe i prostokątne baseny dmuchane. Większość z nich ma niewielkie rozmiary, które bez problemu zmieszczą się w niewielkim ogrodzie. Wyróżnić można tu między innymi okrągłe baseny dmuchane Intex. Niektóre modele posiadają dmuchaną komorę powietrzną na dnie, która gwarantuje bezpieczeństwo podczas relaksu.

W ofercie wyróżnić można baseny dmuchane podświetlane czy o niebanalnym ksztalcie. Wiele z nich sprawdzi się jako baseny dla dzieci.

W ofercie dostępne są również większe produkty z dodatkowymi akcesoriami basenowymi. Ciekawym rozwiązaniem są baseny dmuchane z natryskiem (podłącza się je do węża ogrodowego) bądź ze zjeżdżalnią.

Baseny dmuchane z osłoną i siedzeniami

W asortymencie znajdują się również baseny dmuchane z siedzeniami. Posiadają one różne kształty. Siedzenia pompowane oddzielnie pozwolą na wygodny wypoczynek. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Niektóre baseny posiadają osłonkę, która chroni przed promieniami słonecznymi lub podmuchami wiatru.

Duże baseny dmuchane

W kategorii można odnaleźć także baseny dmuchane duże. Dostępne są one w zestawach z drabinkami, dzięki którym można łatwo wejść do basenu i z niego wyjść. Są one dość głębokie i mogą pomieścić sporo osób. Duże baseny dmuchane mają dodatkowo wzmocnione ściany, dzięki czemu są stabilne i trwałe.

Jeśli szukasz ochłody na gorące dni, sprawdź naszą ofertę basenów dmuchanych i ciesz się relaksem w swoim ogrodzie.

więcej

Baseny dmuchane – najczęściej zadawane pytania