Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Stopień ochrony
  • więcej
Materiał
  • więcej
Gwint
  • więcej
Liczba punktów światła
  • więcej
Klasa energetyczna nowa
  • więcej
Głębokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Funkcje
  • więcej
Rodzaj zasilania
  • więcej
Rodzaj lampy
  • więcej

Lampki biurkowe

Lampki biurkowe jeden z najczęściej kupowanych rodzajów lamp. Niemal w każdym mieszkaniu znajduje się wydzielony obszar roboczy, służący pracy, nauce lub różnym typom rozrywki, jak chociażby rozwiązywanie krzyżówek. Miejsce to musi być odpowiednio doświetlone, zdecydowanie bardziej niż jest to w stanie zagwarantować światło sufitowe. Stąd potrzeba wyposażenia biurek lub stołów w dodatkowe, przeznaczone konkretnie im, źródło światła. W naszej ofercie lampek biurkowych można znaleźć modele pasujące do domowych gabinetów, dziecięcych pokoi lub wydzielonych roboczych obszarów np. w salonie. Dostępne są tu lampki na biurko w wielu różnych kolorach, kształtach, rozmiarach, modele ledowe, a także wiele wariantów wyposażonych w dodatkowe funkcje.

Lampki na biurko dla dzieci

Biurko w pokoju dziecięcym to nie tylko miejsce nauki i odrabiania lekcji, ale także rysowania, malowania, grania w gry komputerowe, czy spędzania wolnego czasu. Z tego względu miejsce to musi być dobrze doświetlone, co pozytywnie wpłynie nie tylko na zdrowie dziecka, ale także efektywność jego pracy. W naszej ofercie znalazło się wiele różnych modeli lampek na biurko dla dzieci. W większości przypadków ich cechą charakterystyczną są żywe, często pastelowe kolory oraz niecodzienne kształty np. zwierzątek. Lampki biurkowe dla dzieci często wyposażone są także w dodatkowe funkcje, takie jak praktyczne przyborniki na długopisy lub zegarki. Niektóre z nich posiadają także motywy z ulubionych dziecięcych seriali i filmów

Różnorodność stylów w lampkach biurkowych

Poza swoją oczywistą funkcją, lampy biurkowe bez wątpienia pełnią także funkcję dekoracyjną, dlatego wybiera się je w taki sposób, by pasowały do stylu pomieszczenia, w którym zostaną ustawione. W naszej ofercie dostępne są lampki na biurko w stylu klasycznym, vintage, minimalistycznym, nowoczesnym, a nawet dworkowym. Dodatkowo poza modelami o okrągłej lub kwadratowej podstawie, znajdują się tu lampki na klips lub zacisk, które umożliwiają ich przytwierdzenie bezpośrednio do blatu lub innej powierzchni, z której będzie można uzyskać najbardziej efektywne oświetlenie obszaru roboczego.

Przejrzyj naszą ofertę lampek biurkowych i sprawdź, która z nich najlepiej pasować będzie do wnętrza twojego domu.

więcej

Dowiedz się więcej o lampkach biurkowych

Wszystkie artykuły

Lampki na biurko - najczęściej zadawane pytania