Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Kolor frontu
  • więcej
Kolor korpusu
  • więcej
Materiał blatu
  • więcej
Materiał korpusu
  • więcej
Liczba drzwi
Liczba szuflad
  • więcej
Liczba szafek
Liczba półek
  • więcej
Grubość blatu
Wyczyść filtry

Przeznaczenie: dla dzieci usuń

Biurka dla dzieci

Biurko to jeden z podstawowych elementów wyposażenia dziecięcego pokoju. W okresie przedszkolnym służy do zabawy, budowania z klocków, rysowania, przeglądania książeczek, lepienia z plasteliny i wykonywania innych prac kreatywnych. W wieku szkolnym biurko dziecięce staje się małym centrum dowodzenia i stanowi główne miejsce do nauki i odrabiania prac domowych. Na biurku ustawia się komputer, a w jego szufladach przechowuje się książki, zeszyty, materiały piśmienne i artykuły papiernicze. Ten odpowiednio dobrany wielofunkcyjny mebel pozwala dbać o zdrowie dziecka zapewniając wygodne miejsce do wykonywania wielu czynności i troszcząc się o zachowanie prawidłowej postawy ciała.

Biurka dla dzieci – szeroki wybór modeli

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór biurek dziecięcych, wśród których znajdą się modele odpowiednie dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci w wieku szkolnym.

Przed wyborem biurka dla dziecka, warto dokładnie przeanalizować potrzeby pociechy oraz rozkład sypialni. Biurko powinno być ustawione w taki sposób, aby dziecko siedziało przodem do źródła światła. Musi też zapewniać optymalną ilość miejsca na blacie roboczym oraz być dostosowane do wielkości sypialni. Najważniejszą jednak kwestią jest to, aby biurko dla dziecka było dostosowane do jego wzrostu i zapewniało odpowiednie ułożenie kręgosłupa oraz komfortową pozycję ciała, która umożliwia swobodną naukę.

Na rynku dostępne są biurka dla dzieci z regulowaną wysokością blatu, co jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem pozwalającym korzystać z mebla przez wiele lat. Ciekawą propozycją są też biurka dziecięce z regulacją kąta pochylenia blatu, co pomaga zapobiegać nadmiernemu garbieniu się. Biurka dla dzieci wyposażone w półki i szuflady zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania książek i innych przedmiotów oraz ułatwiają utrzymanie porządku w sypialni.

Biurka dla dziecka dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach oraz mogą być wykonane z rozmaitych materiałów, co pozwala dopasować mebel do wystroju wnętrza.

Zapoznaj się z naszym asortymentem biurek dziecięcych i wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w sypialni Twojego dziecka.

więcej

Dowiedz się więcej na temat biurek

Wszystkie artykuły

Biurka dla dzieci

najczęściej zadawane pytania