Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pojemność basenu
  • więcej
Średnica basenu
  • więcej
Rodzaj akcesoriów
Kolor
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Baseny stelażowe

Nie trzeba wyjeżdżać nad morze lub jezioro, aby wziąć chłodną kąpiel w upalny, wakacyjny dzień. Wystarczy wyposażyć swoją działkę w basen. W naszej ofercie można znaleźć baseny stelażowe znanych marek, m.in. Intex, Bestway, Avenli czy Enero.

Czym cechują się baseny ogrodowe stelażowe?

Baseny stelażowe są wytrzymałe oraz stabilne, dzięki swojej konstrukcji. Najczęściej występują w dużych rozmiarach, a ich złożenie bywa zazwyczaj czynnością czasochłonną.

Zakup ogrodowego basenu stelażowego wiąże się ze stosunkowo wysokim kosztem, w porównaniu do konstrukcji innego typu. Warto mieć jednak świadomość, że jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów o sporej trwałości i wytrzymałości. Może dzięki temu posłużyć w ogrodzie przez wiele lat.

Kształt basenu stelażowego

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych wielkości i kształtów basenów. Jednym z najpopularniejszych modeli jest okrągły basen stelażowy 366x100. Do wyboru są również większe modele np. 457x122. Okrągłe kształty dobrze wpasowują się do większych ogrodów. Z kolei basen stelażowy prostokątny daje więcej możliwości usytuowania. Można go łatwiej wkomponować w otoczenie działki.

Basen stelażowy – trwałość

Baseny mogą być stworzone z wielowarstwowego materiału PCV i wzmocnione nylonową siatką. Powłoka odporna na przebicia pozwala cieszyć się takim produktem nawet przez kilka sezonów. Przykładem takiej konstrukcji jest basen stelażowy Bestway Steel Pro Max. Trwałość zapewnia dodatkowo stabilny stelaż, wykonany z wodoodpornych materiałów.

Akcesoria do basenów stelażowych  

Wysokie baseny stelażowe często zawierają w zestawie drabinkę ułatwiającą wchodzenie. Niektóre firmy dodają także pompę filtrującą, matę pod basen, termometr do wody czy zestaw łatek naprawczych. Do wyboru jest również model z pokrywą, służącą do ochrony przed owadami, ptakami, liśćmi i zanieczyszczeniami. Rozwiązanie to zapewnia ponadto dodatkową izolację termiczną wody.

Zapoznaj się z naszym asortymentem basenów stelażowych. Wybierz spośród nich model, który dobrze wkomponuje się w twój ogród.

więcej

Baseny stelażowe – najczęściej zadawane pytania