Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Kolor frontu
Kolor korpusu
Materiał blatu
Materiał korpusu
Liczba szafek
Liczba półek
Grubość blatu
  • więcej
Wyczyść filtry

Typ biurka: gamingowe usuń

Biurka gamingowe

Biurka gamingowe to rodzaj specjalistycznych mebli dedykowanych graczom oraz osobom, które dużo czasu spędzają przed ekranem komputera. 

Biurka gamingowe - cechy

Biurko gamingowe różni się od zwykłego biurka przede wszystkim rozmiarem oraz wyposażeniem w dodatkowe elementy funkcjonalne i wizualne, które poprawiają jakość korzystania z mebla. Biurko gamingowe jest znacznie większe niż klasyczny mebel biurowy. Na jego blacie można ustawić kilka monitorów, klawiaturę, mysz, głośniki oraz inne akcesoria komputerowe. Biurko dla graczy zwykle nie posiada dodatkowych szuflad, kontenerów, czy półek i charakteryzuje się raczej prostym, ale także nowoczesnym i dynamicznym designem. 

Biurka gamingowe - dodatkowe akcesoria

Niektóre modele biurek gamingowych zaskakują swoją funkcjonalnością i nieprzeciętnym wzornictwem. Na ich wyposażeniu mogą znajdować się takie użyteczne detale i gadżety, jak składany uchwyt na kubek lub butelkę, uchwyt na słuchawki, uchwyt na smartfon, nadstawka na monitor, ładowarka indukcyjna, wlot na przewody, klipsy na kable, czy regulowane nóżki, które umożliwiają dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Estetykę biurek gamingowych wzbogaca także innowacyjne podświetlenie LED sterowane pilotem lub przyciskiem zamontowanym w biurku pozwalające na zmianę barwy światła zgodnie z aktualnymi preferencjami.

Biurka gamingowe dla graczy i nie tylko 

Biurko gamingowe to must have każdego zapalonego gracza, ale tego typu mebel może być również z powodzeniem wykorzystywany do codziennej pracy czy nauki. Biurko gamingowe zapewnia odpowiedni komfort i wygodę użytkowania. Blat mebla dla graczy cechuje się dużym rozmiarem, więc gwarantuje właściwą przestrzeń do rozłożenia książek i notatek. Co więcej, biurka gamingowe są bardzo wytrzymałe, często wzmocnione dodatkowymi tworzywami lub laminatami, co daje im przewagę w stosunku do biurek tradycyjnych, które odznaczają się znacznie mniejszą trwałością.

Zapoznaj  się z naszym asortymentem biurek gamingowych i wybierz model mebla, który zapewni Ci najlepszą wygodę podczas grania i będzie zachwycać Cię swoim designem. 

więcej

Dowiedz się więcej na temat biurek

Wszystkie artykuły

Biurka gamingowe

najczęściej zadawane pytania