Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Producent
  • więcej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Liczba zawartych elementów
  • więcej
Materiał korpusu
  • więcej
Strefa Design
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Sponsorowane
Fotel Leżak Ogrodowy Plażowy Składany Podnóżek
Fotel Leżak Ogrodowy Plażowy Składany Podnóżek 242,24 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Kadax - Oficjalny Sklep Finansujący reklamę: Kadax - Oficjalny Sklep
Leżak plażowy składany do torby, do 150 KG - tradycyjny
Leżak plażowy składany do torby, do 150 KG - tradycyjny 209,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: e-sezon Finansujący reklamę: e-sezon
Huśtawka Ogrodowa Modułowa domowa dla Dzieci 3w1 Mocna na Linach Bezpieczna
Huśtawka Ogrodowa Modułowa domowa dla Dzieci 3w1 Mocna na Linach Bezpieczna 75,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: KingSzop Finansujący reklamę: KingSzop

Leżaki ogrodowe

Nie ma nic bardziej relaksującego niż wypoczynek na świeżym powietrzu, w zaciszu własnego ogrodu. Może być on azylem, w którym zatopisz się w ulubionej lekturze lub będziesz po prostu korzystać z przepięknej pogody i kontemplować przyrodę. Do takich celów przyda ci się miejsce, w którym wygodnie się położysz lub usiądziesz. Przejrzyj asortymenyt  leżaków i leżanek ogrodowych dostępnych u nas.

Dostępne rodzaje leżaków

W asortymencie leżaków ogrodowych i balkonowych mamy produkty różnego rodzaju, które można wykorzystywać na różne sposoby. Są wśród nich stabilne i trwałe leżaki ogrodowe drewniane, które będą nie tylko pięknie prezentować się na tarasie czy werandzie, ale też zapewnią ci komfort i pozwolą na wieloletnie ich użytkowanie. Pamiętaj jedynie o regularnych zabiegach konserwacyjnych, by drewno było właściwie zaimpregnowane.

Leżaki ogrodowe klasyczne, takie jak leżak plażowy, mają prostą konstrukcję i łatwo się je przenosi z miejsca na miejsce. Z kolei nasze leżaki ogrodowe na balkon charakteryzują się tym, że nie zajmują wiele miejsca. Wybierz tradycyjne rozwiązanie z tekstylnym siedziskiem albo w formie leżanek, których położenie oparcia zadecyduje, czy będziesz odpoczywać na świeżym powietrzu w pozycji leżącej czy siedzącej.

Osobom szczególnie ceniącym wygodę i możliwość komfortowego wypoczynku polecamy również leżanki ogrodowe. W naszym asortmencie znajdziesz szeroki wybór łóżek ogrodowych popularnych marek. 

Dla każdego odpowiedni leżak

Leżaki ogrodowe dostępne u nas można podzielić też według kategorii użytkownika. Znajdziesz tu rozwiązania przeznaczone dla dorosłych użytkowników oraz leżaki dostosowane do potrzeb najmłodszych, opatrzone bajkowymi wzorami. Mamy nawet w asortymencie leżak ogrodowy dla twojego pupila – w postaci koszyka z wygodnym posłaniem.

Sprawdź również nasz asortyment mebli ogrodowych, które przydadzą się nie tylko do dekoracji wnętrz, ale również balkonu, tarasu, czy ogrodu!

więcej

Zobacz więcej artykułów na temat leżaków ogrodowych

Wszystkie artykuły

Leżaki ogrodowe

najczęściej zadawane pytania