Kalendarze adwentowe z zabawkami

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór

Kalendarze adwentowe z zabawkami

Kalendarze adwentowe z zabawkami pozwalają umilić dzieciom czas oczekiwania na święta. Każdy tego typu kalendarz ukrywa różne niespodzianki pod okienkami, które maluch może otwierać po jednym każdego dnia. Każda z przegródek jest oznaczona numerem, który wskazuje kolejność odkrywania zawartości.

Kalendarz adwentowy – zabawka niespodzianka na każdy dzień

Kalendarz adwentowy z zabawkami może skrywać wiele ciekawych przedmiotów, w tym maskotki, klocki, biżuterię, breloczki, miniaturowe modele samochodów i innych pojazdów, figurki bohaterów czy akcesoria z motywami znanych filmów, w tym Harry Potter, Star Wars, Avengers, Księżniczki Disneya, Spider Man, Barbie, Psi Patrol, Auta, Pokemon itd. Inny oryginalny kalendarz adwentowy z zabawkami pozwala odkrywać różne minerały, skamieliny i skały.

W sprzedaży znajdują się też kalendarze adwentowe z serii LEGO, w tym Lego Friends, Lego Avengers, Lego Star Wars czy Lego Harry Potter. Pod okienkami są w tym przypadku ukryte klocki, a także figurki różnych postaci oraz gadżety. Dziecko może układać z odkrytych elementów ciekawe konstrukcje, np. inspirowane jego ulubionym filmem.

Kalendarze adwentowe z zabawkami w motywie świątecznym

Niejeden kalendarz adwentowy skrywa w sobie niespodzianki, które wprost nawiązują do okresu zimowych świąt i związanych z nimi rodzinnej atmosfery. Dziecko może dzień po dniu odkrywać m.in. figurkę świętego Mikołaja, reniferów czy bałwana, choinkę, śnieżynki, sanki, kokardki, prezenty czy tradycyjne bożonarodzeniowe potrawy. Dzięki temu ma okazję, aby bawić się w odgrywanie różnych scenek. Niektórzy producenci dołączają do zestawu matę, na której można układać konstrukcje z odkrytych gadżetów.

Kalendarze adwentowe z zabawkami zapewniają wiele chwil kreatywnej i rozwijającej zabawy. Jeśli dziecko każdego dnia otwiera tylko jedno okienko, kształtuje dzięki temu samodyscyplinę i cierpliwość. Jednocześnie w trakcie zabawy rozwija logiczne myślenie, kreatywność czy wyobraźnię.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie kalendarze adwentowe z zabawkami. Wybierz jeden z nich na prezent mikołajkowy dla swojego dziecka.

więcej