Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Liczba zawartych elementów
  • więcej
Kolor
Sponsorowane
Komplet 2 x patelnia 20/26 cm + garnek 10L Zestaw
Komplet 2 x patelnia 20/26 cm + garnek 10L Zestaw 194,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Karl Hausmann Finansujący reklamę: Karl Hausmann
Zestaw Komplet Garnków Gross Indukcja Gaz 6 el ze Stali Nierdzewnej 18/0
Zestaw Komplet Garnków Gross Indukcja Gaz 6 el ze Stali Nierdzewnej 18/0 119,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Karl Hausmann Finansujący reklamę: Karl Hausmann
MG Home, Zestaw garnków, Moderno Brushed Steel, 8 el. + patelnia 20 cm
MG Home, Zestaw garnków, Moderno Brushed Steel, 8 el. + patelnia 20 cm 229,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: MG HOME Finansujący reklamę: MG HOME

Zestawy garnków i patelni

Kategoria ta zawiera zestawy garnków i patelni wielu renomowanych producentów – m.in. Tefal, Gerlach, Ambition, Florina, Berlinger Haus czy Zwieger. W naszym asortymencie znajdują się garnki o różnej wielkości i średnicy. Wśród nich sporo produktów jest odpowiednich do wszystkich typów kuchenek – indukcyjnych, elektrycznych, gazowych, halogenowych czy ceramicznych.

Komplety garnków z solidnych materiałów

Proponujemy zestawy garnków wykonane najczęściej ze stali nierdzewnej lub odlewanego aluminium. Są to materiały, które zapewniają naczyniom wieloletnią trwałość, odporność na wysoką temperaturę, zarysowania, odkształcenia, trwałe zabrudzenia czy korozję. Grube dno garnków odpowiada za szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni. Dzięki temu skraca się czas przygotowywania potraw. Garnki te można bez obaw czyścić w zmywarce, a nawet używać do zapiekania dań w piekarniku.

Polecamy także komplet garnków emaliowanych, które są antyalergiczne, nie wchodzą w reakcje z detergentami, są całkowicie bezpieczne do kontaktu z żywnością oraz nie zawierają substancji, które mogłyby ingerować w smak, czy zapach potraw. Co więcej, zestawy garnków emaliowanych prezentują się bardzo atrakcyjnie i będą efektownym elementem wyposażenia kuchni. 

Zestawy garnków z naszego asortymentu są wygodne w użytkowaniu. Dzięki ich lekkiej wadze oraz odpowiednio wyprofilowanym i antypoślizgowym uchwytom, można bez trudu zdejmować je z kuchenki oraz przenosić w inne miejsce. Przemyślane wyprofilowanie garnków ułatwia ponadto przelewanie wody.

Komplety garnków na indukcję z transparentnymi pokrywkami

Nowoczesne komplety garnków są wyposażone w transparentne pokrywki, dzięki czemu można obserwować potrawy podczas ich gotowania bez konieczności otwierania naczynia. Najczęściej powstają z wytrzymałego szkła hartowanego, odpornego na wysokie temperatury. Zapewniają na tyle szczelne domknięcie naczynia, że nie trzeba się obawiać wypływania wody na zewnątrz podczas gotowania. Pozwala to uniknąć ryzyka zalania płyty grzewczej. Odpowietrznik znajdujący się w pokrywce odpowiada ponadto za redukowanie nadmiaru pary wodnej.

Komplet garnkó do gotowania na parze

Polecamy również komplety garnków do gotowania na parze, które pozwalają błyskawicznie przygotowywać lekkostrawne, zdrowe, smaczne i dietetyczne dania. Dzięki tym naczyniom można zachować w potrawach cenne witaminy oraz składniki mineralne. W naszym asortymencie znajdują się zarówno garnki zbudowane z kilku pięter do różnego typu produktów, jak i osobne wkłady do gotowania, pasujące do garnków o różnej średnicy.

Porównaj zestawy garnków oraz patelni z naszej oferty i wybierz najlepiej odpowiadający twoim potrzebom. Możesz wybierać spośród wielu funkcjonalnych kompletów zaprojektowanych w nowoczesnym stylu.

więcej

Komplety garnków – najczęściej zadawane pytania