Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki: Poezja, aforyzm, dramat

Ebooki z aforyzmami, ebooki dramaty, tomiki poezji polskie i zagraniczne — to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Uważna lektura poezji pozwala uwrażliwić się na problemy współczesnego świata; może również pomóc w zrozumieniu własnych emocji. Rytmiczne wiersze, jakie tworzył m.in. Julian Tuwim, pomogą też w unikalny sposób ćwiczyć pamięć.

Ebooki poezja

Wiersze, takich uznanych polskich poetów i poetek, jak m.in. Tadeusz Różewicz, Stanisław Barańczak czy Wisława Szymborska pozwalają na poznanie najbardziej uznanej polskiej poezji w przystępnej i wygodnej formie książki elektronicznej.

Laureatka nagrody Nobla w dziedzinie literatury, czyli Wisława Szymborska, cieszy się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale też i za granicą. Świadczy o tym chociażby coroczny Międzynarodowy Festiwal Wisławy Szymborskiej w Bolonii. To samo można powiedzieć o Tadeuszu Różewiczu, którego dramaty grane są w teatrach na całym świecie.

Poza polskimi klasykami w naszej ofercie znajdują się również najnowsze, współczesne tomiki poezji. Ebook zbierający polską poezję dzięki elektronicznej formie nie kosztuje dużo, a dzięki formie odtworzenie go możliwe jest na wielu urządzeniach elektronicznych.

Najnowsza polska poezja autorstwa np. Dominiki Dymińskiej czy Julii Fiedorczuk ceniona jest nie tylko w Polsce. Treść najnowszych tomików pozwala rozeznać się w najnowszej literaturze pięknej i nieco lepiej zrozumieć współczesną poezję.

Ebooki aforyzmy

Mądre słowa, sentencje i złote myśli potrafią dodać siły i otuchy w każdej sytuacji. Starannie wyselekcjonowane fragmenty przemów, książek czy dysertacji wielu myślicieli, żyjących na przestrzeni różnych epok, pomagają lepiej zrozumieć otaczający nas świat. Dzięki ich zwięzłej formie nie trudno je zapamiętać, co również może być pomocne, przy treningu pamięci czytelnika.

Urodziny, ważny dzień lub celebracja wyjątkowego osiągnięcia — to wszystko okazje, które wymagają słów zostających na długo w pamięci. Zbiory aforyzmów pomagają w ich znalezieniu.

Dramaty, tomiki poezji, aforyzmy i haiku — wszystko to znajdziesz w naszej kolekcji w formie audiobooków i ebooków. Przejrzyj ofertę i znajdź książkę, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie!

 

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!