Z przyczyn niezależnych od #empik musimy odwołać dzisiejsze spotkanie. Zachęcamy do przejrzenia programu Wirtualne Targi Książki - przed nami ostatni weekend pełen targowych eventów!

Do zobaczenia online na pozostałych wydarzeniach ❤

___

Weź udział w Wirtualnych Targach Książki Empiku! To największe literackie wydarzenie jesieni odbywa się w dniach 13-26 października na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki. Wybieraj wśród mnóstwa atrakcji, czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami a także liczne promocje.

W ramach Sceny Apostrof, obejmującej wydarzenia z autorami literatury pięknej i reportażu, zapraszamy na spotkanie z Zygmuntem Miłoszewskim, autorem książki „Bezcenny” (Wydawnictwo WAB) oraz Krzysztofem Czeczotem, reżyserem wersji audio tego tytułu. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Kultowy thriller przygodowy powraca w nowym formacie. 20 października w aplikacji Empik Go zadebiutuje superprodukcja audio w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych: Vanessa Aleksander, Grzegorz Damięcki, Agata Kulesza, Piotr Stramowski oraz Filip Kosior. Całość wyreżyseruje Krzysztof Czeczot. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka.
W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Thriller przygodowy i klasyk gatunku, który sprzedał się do tej pory w ponad 200 tysięcznym nakładzie, zapewniając Zygmuntowi Miłoszewskiemu miejsce wśród najpopularniejszych współczesnych polskich pisarzy.

"Bezcenny" to pełen błyskotliwej erudycji thriller, od którego nie można się oderwać. O genialnych artystach, o szalonych kolekcjonerach, o chciwych marszandach, o wielkiej grabieży z czasów okupacji, a także o szwindlu, jakim jest dzisiejszy rynek sztuki.

"Bezcenny" to także komentarz do rzeczywistości w ironicznym, prześmiewczym i bezkompromisowym stylu, do którego przyzwyczaił nas autor "Gniewu" i "Jak zawsze".

Książka pt.: „Bezcenny” jest dostępna na
https://www.empik.com/bezcenny-miloszewski-zygmunt...

Superprodukcję w aktorskiej interpretacji wysłuchasz wyłącznie w aplikacji Empik Go: www.empik.com/go

---
Wirtualne Targi Książki
13-26 października 2021
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: Empik
patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, KSIĄŻKI. Magazyn do czytania