Agnieszka Szpila na Targach Książki Empiku!

 

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Szpilą, autorką książki „Octopussy” (Wydawnictwo W.A.B.). Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Istota, Goryl, Larwy, Ditto i tytułowe Octopussy to pięć opowiadań, których tematem jest koniec – koniec porno, koniec miłości romantycznej i koniec antropocenu. Są zatem mocno wpisane w najnowsze prądy kulturowe przejawiające się we wszystkich dziedzinach sztuki. Octopussy to w pewnym sensie kontynuacja, ale i rozszerzenie brawurowych, ekoseksualnych Heks, które od dwóch lat są obecne w debacie społeczno-kulturowej, a prawa do nich zostały sprzedane na wiele zagranicznych rynków, w tym do Stanów Zjednoczonych, Francji i Brazylii.

Wydarzenie w ramach targowej Sceny Apostrof.

Wiosenne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 17-30 maja na www.empik.com/targi-ksiazki , a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje.

Książka pt.: „Octopussy” będzie wkrótce dostępna na Empik.com.

___
Targi Książki Empiku
17-30 maja 2023
www.empik.com/targi-ksiazki
Organizator: Empik
Partner: Orbit, So Coffee
Patroni medialni: Wyborcza.pl, Książki. Magazyn do czytania, Lubimyczytać.pl