logo Targów Książki

polecamy nowości targowe

zobacz wszystkie

oferta dla dzieci

obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty
Czytaj z Wilgą. Książki dla dzieci do -45% Góra mądrości Mojo Graffi
5/5
23,54 zł
34,99 zł
Czytaj z Wilgą. Książki dla dzieci do -45% Dinozaury. 1000 naklejek Opracowanie zbiorowe
5/5
17,99 zł
29,99 zł
Czytaj z Wilgą. Książki dla dzieci do -45% Biblia dla dzieci Opracowanie zbiorowe
5/5
23,99 zł
39,99 zł
Czytaj z Wilgą. Książki dla dzieci do -45% Księga ciała Alice Hanna
5/5
31,32 zł
49,99 zł
Czytaj z Wilgą. Książki dla dzieci do -45% Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Album i ramka na zdjęcie Opracowanie zbiorowe
5/5
27,71 zł
49,99 zł
Czytaj z Wilgą. Książki dla dzieci do -45% Żegnaj, niedźwiadku Chapman Jane
4.9/5
22,19 zł
36,99 zł
Czytaj z Wilgą. Książki dla dzieci do -45% Encyklopedia nauki Opracowanie zbiorowe
5/5
21,99 zł
39,99 zł

wydarzenia

Strona wydarzeń

manga

zobacz wszystkie

przyjemność czytania

zobacz więcej
obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty
baner ze zniżką na ebooki i audiobooki baner reklamujący czytnik empik go

wybrane kategorie

Organizator:
Partner:
Patroni medialni:

Targi Książki 2022 – 18.05-31.05

Targi Książki Empiku będą trwały od 18 do 31 maja 2022. Jest to największe wydarzenie literackie tej wiosny!

Między 18.05 a 31.05 odbędzie się prawdziwe święto literatury, czyli Targi Książki w Empiku. Wraz z ponad setką wydawców przygotowaliśmy kolejną edycję tego wydarzenia, na której zaplanowaliśmy około 60 ciekawych wydarzeń.

W maju 2020 Empik zainicjował Wirtualne Targi Książki, wydarzenie od tej pory z sukcesami kontynuowane jest cyklicznie – zawsze w maju i październiku. Dotychczasowe cztery edycje przyciągnęły ponad 4 miliony uczestników spotkań online. Targi skupiają wszystkie najważniejsze premiery książkowe danego sezonu.

Widząc, jak ciepło zostały przyjęte te wydarzenia, postanowiliśmy zorganizować piątą   edycję pod nazwą Targi Książki Empiku i poprzez szeroką ofertę dostępną teraz także we wszystkich salonach Empik trafić do jeszcze większej liczby osób, których pasją jest kultura, sztuka i literatura.

Targi Książki – piąta edycja. Co przygotowaliśmy dla czytelników i wydawców?

Zaplanowaliśmy ponad 60 wydarzeń, takich jak m.in. spotkania online z popularnymi polskimi oraz zagranicznymi autorami. Transmisje będą odbywały się na kontach Empiku na Facebooku (wydarzenia na tym portalu będą dodatkowo tłumaczone na język migowy), Instagramie oraz na platformie ClickMeeting. Przygotuj się i zarezerwuj czas na te ciekawe spotkania – może uda Ci się zdobyć książkę z autografem!

To nie wszystko – czekają na Ciebie również atrakcyjne promocje na tysiące książek. Podczas wydarzenia w Empiku będziesz mógł kupić bestsellery w niskich cenach, a także zostanie zaprezentowanych setki nowości wydawniczych – będzie to najlepszy czas na uzupełnienie swojej biblioteczki.

Targi książki organizujemy nie tylko z myślą o czytelnikach, ale również z myślą o wydawcach. Dla nich przygotowaliśmy program Forum obejmujący specjalne webinary, podczas których specjaliści poruszą wiele ciekawych i aktualnych tematów branżowych.

Targi Książki – dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Wydarzenia na targach zostaną podzielone na 4 sceny: Przecinek i kropka, Apostrof, Zrozumieć światoraz Forum. Scena Przecinek i kropka będzie zarezerwowana dla najmłodszych miłośników literatury, Apostrof dla osób zakochanych w literaturze pięknej oraz zainteresowanych najlepszymi reportażami. Forum będzie dla wydawców zainteresowanych tematami branżowymi, a wydarzenia na scenie Zrozumieć świat będą obracały się wokół literatury faktu, pomagającej znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące sytuacji na świecie. Słowem – każdy, niezależnie od wieku czy zainteresowań, znajdzie coś dla siebie.

Odwiedź nas między 18 a 31 maja i skorzystaj z wielu promocji na najlepszą literaturę, zapoznaj się z nowościami oraz uczestnicz w spotkaniach z interesującymi autorami!

więcej