biały przecinek

targi książki

12-25 października 2022

polecamy nowości targowe

zobacz wszystkie

oferta dla dzieci

obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty

manga

zobacz wszystkie
obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty obrazek z linkiem do oferty
baner ze zniżką na ebooki i audiobooki baner reklamujący czytnik empik go

wybrane kategorie

Organizator:
Partner:
Patroni medialni:

Targi Książki 2022 – 12.10-25.10

Targi Książki Empiku będą trwały od 12 do 25 października 2022. Jest to największe wydarzenie literackie tej jesieni!

Między 12.10 a 25.10 odbędzie się prawdziwe święto literatury, czyli Targi Książki w Empiku. Wraz z ponad setką wydawców przygotowaliśmy kolejną edycję tego wydarzenia, na której zaplanowaliśmy około 60 ciekawych wydarzeń.

W maju 2020 Empik zainicjował Wirtualne Targi Książki, wydarzenie od tej pory z sukcesami kontynuowane jest cyklicznie – zawsze w maju i październiku. Dotychczasowych pięć edycji przyciągnęły ponad 5 milionów uczestników spotkań online. Targi skupiają wszystkie najważniejsze premiery książkowe danego sezonu.

Widząc, jak ciepło zostały przyjęte te wydarzenia, postanowiliśmy zorganizować szóstą edycję pod nazwą Targi Książki Empiku i poprzez szeroką ofertę dostępną teraz także we wszystkich salonach Empik trafić do jeszcze większej liczby osób, których pasją jest kultura, sztuka i literatura. W tych dniach dla wszyskich, którym bliska jest literatura (również w formie ebooków lub audiobooków), przygotowaliśmy specjalne rabaty sięgające nawet -50%! 

Targi Książki – szósta edycja. Co przygotowaliśmy dla czytelników i wydawców?

Zaplanowaliśmy ponad 60 wydarzeń, takich jak m.in. spotkania online z popularnymi polskimi oraz zagranicznymi autorami – zaprosiliśmy ponad 50 autorów. Targi książki rozpocznie spotkanie z Yuvalem Noah Hararim, który opowie m.in. o swojej najnowszej powieści. W kolejnych dniach o swoich premierowych książkach opowiedzą m.in. Nicholas Sparks, Zygmunt Miłoszewski, Michał Kempa, Jan Miodek, Ałbena Grabowska, Michał PolJoanna Mokosa-Rykalska, Maria PeszekMarek Krajewski, Micheal Schur czy Tanya Byrne.

Transmisje będą odbywały się na kontach Empiku na Facebooku, na platformach ClickMeeting oraz Youtube, a na wydarzenia ze sceny Young Adults zapraszamy również na nasze konta na TikToku i Instagramie. Przygotuj się i zarezerwuj czas na te ciekawe spotkania – może uda Ci się zdobyć książkę z autografem!

To nie wszystko – czekają na Ciebie również atrakcyjne promocje na tysiące książek. Podczas wydarzenia w Empiku będziesz mógł kupić bestsellery w niskich cenach, a także zostanie zaprezentowanych setki nowości wydawniczych – będzie to najlepszy czas na uzupełnienie swojej biblioteczki.

Targi książki organizujemy nie tylko z myślą o czytelnikach, ale również z myślą o wydawcach. Dla nich przygotowaliśmy program Forum obejmujący specjalne webinary, podczas których specjaliści poruszą wiele ciekawych i aktualnych tematów branżowych.

Targi Książki – dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Wydarzenia na targach zostaną podzielone na 5 scen: Scena główna, Przecinek i kropka, Apostrof, Young Adult oraz Forum. Scena Przecinek i kropka będzie zarezerwowana dla najmłodszych miłośników literatury, Apostrof dla osób zakochanych w literaturze pięknej oraz zainteresowanych najlepszymi reportażami. Forum będzie dla wydawców zainteresowanych tematami branżowymi, a wydarzenia na scenie Young Adult będą przygotowane głównie z myślą o młodzieży. Słowem – każdy, niezależnie od wieku czy zainteresowań, znajdzie coś dla siebie.

Sesje Autografów w Warszawie - Targi Książki

Zapraszamy na Targi Książki do Warszawy każdego, kto chciałby zdobyć autograf i osobiste dedykacje od takich autorów jak Marta Łabęcka, Beata Pawlikowska, Joanna Mokosa-Rykalska, Maria Peszek czy Przemek Kossakowski. Będą oni czekali na fanów w salonie Empik Westfield Arkadia w wybrane dni.

Odwiedź nas między 12 a 25 października  i skorzystaj z wielu promocji na najlepszą literaturę, zapoznaj się z nowościami oraz uczestnicz w spotkaniach z interesującymi autorami!

więcej