Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Czas trwania
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki science fiction

Audiobooki science fiction to dźwiękowe wersje książek, które bez względu na czas i miejsce w jakich będziesz ich słuchać, zabiorą cię w niezapomnianą i fantastyczną przygodę w przyszłość. Podróże w czasie, międzyplanetarne starcia, walki robotów, kosmiczne kataklizmy, najazdy obcych czy bioniczne usprawnienia części ludzkiego ciała, to tylko niektóre z wątków zgłębianych w literaturze science fiction. Słuchanie okraszonych nimi historii pozwala na pełen relaks oraz odpoczynek od codziennych zadań. W naszej ofercie przygotowaliśmy najlepsze audiobooki SF, zarówno polskich jak i zagranicznych mistrzów gatunku, najpopularniejsze serie wydawnicze a także opracowania zbiorowe.

Audiobooki mistrzów fantastyki naukowej

W naszej propozycji odnajdziesz dźwiękowe wersje książek takich autorów jak B.V. Larson, Jarosław Grzędowicz, Michał Gołkowski, Andrzej Ziemiański, Marcin Podlewski, Robert J. Szmitd, George Herbert Wells oraz wielu innych pisarzy literatury science fiction. Wśród stworzonych przez nich utworów odnaleźć można te  z obszaru fantastyki naukowej futurologicznej i spekulacyjnej, fantastyki utopijnej i dystopijnej oraz fantastyki równoległych lub alternatywnych światów. Każdy z wymienionych rodzajów, tworzy w powieści specyficzny klimat i nadaje jej swoistego wyrazu. Dzięki temu, w naszej propozycji każdy ma szansę odnaleźć historię, która najlepiej pasować będzie do jego fabularnych oczekiwań.

Audiobooki SF i niepowtarzalny klimat fantastycznych historii

Nasza oferta audiobooków science fiction zawiera dźwiękowe wersje książek, do nagrania których swoich głosów użyczyli zawodowi aktorzy oraz profesjonalni lektorzy. To oni, w czytanych przez siebie opowieściach, tworzą niebanalny, przejmujący klimat, który dobrze oddaje niuanse toczącej się akcji. Jeśli dodamy do tego różne, realistyczne dźwięki, takie jak odgłosy kroczących ludzi, zamykanych drzwi czy powiewu wiatru, o które wzbogacono nagrania, otrzymamy bardzo klimatyczną i mocno angażującą słuchacza całość.

Zapoznaj się z naszą ofertą audiobooków scence fiction i wybierz z niej tytuł, który zabierze cię w niezapomnianą przygodę.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!