Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Czas trwania
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki fantasy

Audiobooki fantasy, podobnie jak literatura fantasy wśród czytelników, cieszą się dużym zainteresowaniem osób preferujących książki w wersji audio. Przedstawione w nich alternatywne i nierzeczywiste światy, dramatyczne konflikty, charyzmatyczni bohaterowie, oraz ich niekończące się przygody to często najważniejsze elementy fabuły, które przyciągają, intrygują i potrafią całkowicie pochłonąć. Literatura fantasy odpręża i relaksuje, dlatego sięgnięcie po nią w formie audiobooków odsłuchiwanych np. podczas codziennych podróży pracy, w trakcie gotowania lub prasowania lub po prostu w czasie przerwy od codziennych zajęć, wydaje się być wyborem zupełnie oczywistym. W naszej ofercie przygotowaliśmy bogatą propozycję audiobooków fantasy, zarówno dla koneserów gatunku, jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z fantastyką.

Audiobooki fantasy i największe nazwiska polskiej i zagranicznej fantastyki

W naszej propozycji audiobooków fantasy z łatwością odnaleźć można najbardziej znane serie polskich i zagranicznych autorów powieści fantastycznych. „Wiedźmin” i „Narrenturm. Trylogia husycka” Andrzeja Sapkowskiego, „Szklany tron” Sarah J. Mass, „Pan Lodowego Ogrodu” Jarosława Grzędowicza, „Świat Dysku” Terrego Prattchetta i „Oko Jelenia” Andrzeja Pilipiuka to serie, w których autorzy już od pierwszych tomów, zapraszają czytelników do zanurzenia się w wykreowanych przez siebie światach pełnych magii, nadludzkich istot, zapierających dech w piersiach przygód oraz walki dobra ze złem. Tytuły te, podobnie jak wiele innych, również jednotomowych powieści fantasy odnajdziesz w naszym katalogu audiobooków.

Dlaczego warto słuchać audiobooków fantasy?

Fantasy jest gatunkiem, który fabularnie jest najbardziej daleki od rzeczywistości. Akcja wydarzeń toczy się w alternatywnych światach, często zupełnie obcych, bo stworzonych w wyobraźni autora. Jeśli dodamy do tego wyrazistych bohaterów, którzy zwykle posiadają najbardziej pożądane zestawy cech, często wsparte nadprzyrodzonymi siłami oraz magią wykorzystywaną podczas spektakularnych walk i rozwiązywania tragicznych konfliktów, wówczas otrzymamy jeden z najbardziej wciągających i nieprzewidywalnych rodzajów fabuły. Jeśli dodatkowo całość prezentuje nam  profesjonalny lektor, który potrafi skutecznie budować emocje, możemy mieć pewność, że audiobook fantasy okaże się niezapomnianą i wspaniale relaksującą przygodą.

Jeżeli szukasz wytchnienia od codzienności, sprawdź naszą ofertę audiobooków fantasy i wybierz z niej tytuł, który porwie cię w prawdziwą przygodę.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!

Audiobooki fantasy - najczęściej zadawane pytania