Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Linia
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej

Pilniki i polerki do paznokci

Właściwe wygładzenie, zmatowienie lub wypolerowanie paznokci to konieczny wstęp do dalszych kroków manicure i pedicure. W naszej ofercie znajdują się pilniki i polerki do paznokci, bloczki polerskie i inne akcesoria do wygładzania płytki paznokciowej. Obok nożyczek do paznokci i cążków do skórek są to najprostsze akcesoria tego typu.

Odpowiednie pilniki i polerki do paznokci najlepszych marek

W naszej ofercie znajdują się wyroby najlepszych marek krajowych i zagranicznych. Polecamy pilniki dużych firm krajowych, takich jak Aba Group, Tools For Beauty, AllePaznokcie, Neonail, Sunone czy Molly Lac.

Oferujemy też wegańskie akcesoria kosmetyczne ilū, polerki i bloki polerskie Donegal, ekonomiczne produkty TNS (The Nail Style) i wiele innych. Duża różnorodność oferty pozwoli każdej miłośniczce zdobienia paznokci wybrać najlepsze akcesoria do manicure i pedicure.

Pilniki do paznokci

Pilniczek do paznokci to niezbędny element każdego zestawu do manicure i pedicure. Do użytku domowego dobre są tradycyjne pilniki szafirowe lub metalowe, lub szklane pilniczki do paznokci wielokrotnego użytku.

W salonach kosmetycznych lepiej sprawdzą się jednorazowe papierowe pilniki do paznokci: proste, pilniki typu łódka i wygięte pilniki typu banan. Pomimo rosnącej popularności frezarek kosmetycznych i frezów do paznokci, pilniki ręczne wciąż są niezastąpione w wielu zastosowaniach.

Polerki do paznokci

Polerowanie i matowienie płytki paznokciowej jest niezbędne, aby zwiększyć przyczepność i trwałość lakierów do paznokci. Najpopularniejsze polerki do paznokci to akcesoria w kształcie podobnym do pilników, ale także kostek, bloczków dwustronnych, a nawet czterostronnych, o różnych typach powierzchni.

Bloki polerskie do manicure i pedicure

Dobry blok polerski do paznokci do poręczne narzędzie do piłowania, matowienia i wygładzania płytki paznokciowej. Blok w kształcie kostki ściernej, prostopadłościanu czy pogrubionej polerki dobrze leży w dłoni i pozwala na precyzję ruchów.

Bloki polerskie mogą być używane wielokrotnie, jednak dzięki niewygórowanym cenom mogą też służyć jako akcesoria jednorazowe w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Jeśli szukasz dobrego i trwałego pilniczka do paznokci, polerki lub wielofunkcyjnego bloku polerskiego, jesteś pod właściwych adresem! Przejrzyj naszą ofertę i wybierz najlepszy spośród setek produktów!

więcej

Przeczytaj o manicure i pedicure

Dowiedz się więcej o manicure i pedicure