Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Pojemność
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Sunone

Polska marka Sunone to przede wszystkim profesjonalne lampy do paznokci, które od blisko dekady są sprzedawane przez firmę Leobert z Niska na Podkarpaciu. Założyciele spółki Leobert zaczynali swoją działalność od sprzedaży wysyłkowej w popularnym polskim serwisie handlowym.

Ciągły rozwój firmy doprowadził do rozszerzenia oferty o inne akcesoria i narzędzia do manicure. W 2019 roku firma Leobert rozpoczęła sprzedaż lakierów hybrydowych pod własną marką Sunone.

Lampy UV/LED - manicure hybrydowy z Sunone

Flagową ofertą marki Sunone są najwyższej jakości lampy UV LED do utwardzania lakierów hybrydowych oraz akrylożeli. Zastosowana w lampach technologia Dual Led pozwala skutecznie utwardzać wszystkie typy lakierów hybrydowych i żeli akrylowych.

Lampy UV Dual LED emitują światło o dwóch długościach fali - 365 nm i 405 nm. Światło to ma niemęczącą dla oczu białą barwę, a emitujące je diody LED mają wyjątkowo długą żywotność – do 50 tysięcy godzin.

Lampy do paznokci Sunone są dostępne w wersjach Home, Salon i Smart. Ten ostatni model ma możliwość ładowania przez USB, dzięki czemu jest bardzo poręczny i mobilny.

Lakiery hybrydowe Sunone

Kilka lat temu marka Sunone wprowadziła na rynek własne lakiery hybrydowe w wielu odcieniach i liniach kolorystycznych. Oprócz tego Sunone oferuje bazy i topy do hybryd, w tym praktyczne topy no wipe, niepozostawiające lepkiej warstwy.

Cleanery, removery i odtłuszczacze, a także aceton do zdejmowania hybryd – to wszystko również można znaleźć w asortymencie Sunone. Lakiery do paznokci Sunone są do kupienia pojedynczo lub w praktycznych zestawach, doskonałych na prezent lub przy wyposażaniu salonu kosmetycznego.

Inne kosmetyki i akcesoria do stylizacji paznokci

Marka Sunone rozwija się tak, aby zapewnić użytkowniczkom sprzęt do manicure i pedicure od A do Z. Oferuje więc pilniki do paznokci i bloki polerskie, patyczki, kopytka, a także frezarki kosmetyczne. Do frezarek można dokupić pełen zestaw frezów do manicure oraz trzpienie i nakładki ścierne do pedicure.

Zestawy do hybryd Sunone zawierają lampę, komplet narzędzi, akcesoriów i kosmetyków do wykonania manicure hybrydowego. Są więc świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby i dobrym wyborem dla początkujących amatorek stylizacji paznokci.

więcej