Molly Lac

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Molly Lac

Polska marka Molly Lac powstała w 2004 roku jako własność firmy Mollylac Michał Szewczyk. Dziś ta łódzka firma jest jednym z większych graczy w branży lakierów do paznokci i akcesoriów do manicure hybrydowego. Została odznaczona wieloma nagrodami, między innymi brązową Perłą Rynku Kosmetycznego i Złotym Lotosem.

Molly Lac współpracuje także z profesjonalnymi salonami kosmetycznymi, dostarczając im produkty do manicure i pedicure na najwyższym poziomie. Produkty Molly Lac są także dostępne dla zwykłych użytkowniczek i cieszą się wśród nich dużym zainteresowaniem.

Lakiery hybrydowe Molly Lac

Molly Lac oferuje bogaty asortyment kolorowych lakierów hybrydowych, a także baz i topów pod lakiery i lakierów do stampingu. Firma chwali się, że lakiery hybrydowe Molly Lac nadają się zarówno do manicure wykonanego w salonie, jak i w domu, ponieważ mają dobrze dobraną gęstość i teksturę, i są wyposażone w wyjątkowo precyzyjne pędzelki.

Do przedłużania i nadbudowy płytki paznokciowej można wybrać żele budujące i żele akrylowe Molly Lac. Do stylizacji nadają się z kolei kolorowe żele do zdobień. Molly Lac oferuje także klasyczne lakiery do paznokci w bogatej palecie odcieni oraz klasyczne lakiery do stempli i stampingu.

Lampy do utwardzania manicure hybrydowego

Lampy UV LED Molly Lac to w pełni profesjonalne urządzenia z technologią dual LED o różnej mocy – od 48 do 180W. Dzięki temu każdy salon i każda osoba robiąca samodzielny manicure hybrydowy mogą wybrać lampę LED dopasowaną do swoich potrzeb.

Lampy UV/LED do paznokci Molly Lac są dostępne indywidualnie i jako elementy zestawów do hybryd: startowych, profesjonalnych i rozszerzonych zestawów premium.

Pozostałe akcesoria do stylizacji paznokci

Oprócz lakierów do paznokci i lamp do hybryd Molly Lac oferuje frezarki do paznokci, frezy, trzpienie i nakładki ścierne, pilniki i polerki do paznokci, kopytka, patyczki do skórek, pędzle do nakładania żelu i precyzyjne pędzelki do zdobień. Zapewnia też duży wybór profesjonalnych szablonów i form do przedłużania paznokci za pomocą żeli i akrylożeli utwardzalnych.

Z Molly Lac można też wykonać kompletny pedicure, używając ścinaków i tarek do stóp, kapturków do pedicure do użycia z frezarką i innych akcesoriów podologicznych.

więcej