Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Linia
  • więcej

Obcinacze i nożyczki do paznokci

Akcesoria do obcinania paznokci to absolutny must-have w każdym zestawie do manicure. Do wyboru są nożyczki do paznokci, cążki do paznokci lub obcinacze do paznokci dla dzieci i dorosłych. Proponujemy wyroby marek Top Choice, Donegal, Hairplay, AlleBeauty i innych. Mamy też nożyczki i obcinacze do paznokci dla dzieci uznanych producentów: Akuku, BabyOno, Canpol czy Nuk.

Nożyczki do paznokci

Nożyczki do obcinania paznokci muszą być twarde i ostre, o precyzyjnych i odpowiednio wyprofilowanych ostrzach. Dostępne są proste lub lekko wygięte nożyczki do paznokci o ostro zakończonych końcach - dla precyzyjnego manipulowania.

Nożyczki do paznokci dla dzieci i niemowląt mają końce zaokrąglone, aby ograniczyć ryzyko skaleczenia. Po obcięciu paznokci nie należy zapomnieć o wygładzeniu krawędzi za pomocą pilnika lub polerki do paznokci.

Obcinacze do paznokci

Obcinacze to dobre rozwiązanie do paznokci twardych, dlatego świetnie sprawdzają się przy pedicure, podobnie jak tarki i ścinaki do stóp. Obcinacze do paznokci są bezpieczniejsze niż nożyczki.

Ze względu na budowę ostrza niosą mniejsze ryzyko skaleczenia lub ukłucia. Dzięki temu obcinacze do paznokci dla dzieci są chętnie wybierane przez młodych rodziców. Dla prostoty i solidności wykonania większe obcinacze są preferowane przez mężczyzn, do regularnego przycinania paznokci u rąk i stóp.

Cążki do paznokci

Cążki do paznokci łączą precyzję nożyczek oraz skuteczność i bezpieczeństwo obcinaczy do paznokci. Cążki dobrze się nadają do twardych paznokci u stóp, są niezastąpione jako domowe akcesoria do manicure i pedicure.

Cążki do paznokci ze sprężynami ułatwiają chwyt i opracowanie trudno dostępnych miejsc oraz równe cięcie. Najlepsze cążki wytwarzane są ze stali nierdzewnej lub stali chirurgicznej. Można je sterylizować termicznie lub dezynfekować dla zachowania higieny.

Podstawowe akcesoria do pielęgnacji paznokci

Nożyczki i cążki do paznokci, podobnie jak cążki do skórek i pilniki należą do podstawowych przyborów pielęgnacyjnych. Dostępne są indywidualnie lub w zestawach, dodatkowo wzbogaconych w polerki do paznokci, kopytka, radełka i precyzyjne nożyczki do skórek.

Asortyment akcesoriów do manicure i pedicure obejmuje też przybory jednorazowe: patyczki do odsuwania skórek, waciki bezpyłowe, jednorazowe nakładki ścierne, wymienne pilniki papierowe czy separatory do palców u stóp.

Szukasz dobrych nożyczek do paznokci? A może wolisz klasyczne cążki lub obcinacz do paznokci? U nas znajdziesz najlepsze produkty z Polski i zagranicy – przekonaj się na własne oczy!

więcej