Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej

Koła i szprychy rowerowe

Od odpowiedniego doboru kół rowerowych w sporym stopniu zależy komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. W naszym asortymencie znajdują się modele o różnej średnicy i szerokości. Są to produkty znanych marek, m.in. Author, Arkus, Kellys, Kross, Romet, Shimano, Kands, Falcon czy Accent.

Koła rowerowe do różnych jednośladów

Proponujemy przednie i tylne koła dostosowane do różnego typu rowerów. Do wyboru są warianty w najpopularniejszych rozmiarach, m.in. modele 28-calowe, uznawane za najbardziej uniwersalne – sprawdzą się m.in. w rowerze crossowym, szosowym, miejskim czy turystycznym. Koła rowerowe 26” zaś często można spotkać zwłaszcza w rowerach górskich MTB.

Koło rowerowe powinno być zarazem wytrzymałe i stosunkowo lekkie, a także cechować się odpowiednią szerokością obręczy, dostosowaną do rodzaju nawierzchni. Koła szosowe są stosunkowo wąskie, podczas gdy górskie znacznie szersze. W naszej ofercie można znaleźć wzmacniane warianty, które wytrzymują większe obciążenia.

Warto także pamiętać, aby dopasować rower do typu przerzutek oraz hamulców. W kategorii tej mieszczą się zarówno koła pasujące do jednośladów z hamulcami szczękowymi V-Brake, jak i tarczowymi hydraulicznymi i mechanicznymi.

Szprychy do kół rowerowych

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko kompletne koła rowerowe, lecz także szprychy. Powstają one z nierdzewnych materiałów, najczęściej stali lub aluminium. Niektórzy producenci oferują szprychy z nyplami, czyli nakrętkami służącymi do łączenia szprych z obręczą.

Kółka boczne do rowerów

Naukę jazdy na rowerze warto rozpocząć od używania bocznych kółek podporowych, które pomagają zachować równowagę podczas pierwszych przejażdżek. Pasują do tylnych kół w różnym rozmiarze – zwykle od 12 do 20 cali, co jest możliwe dzięki opcjom regulacji. Dzięki temu można je dopasować do większości rowerów dziecięcych.

Przejrzyj naszą ofertę kół rowerowych i poszukaj odpowiednich do twojego jednośladu.

więcej