Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Długość (cm)
  • więcej
Rodzaj karimaty
  • więcej

Karimaty

Dobry sen jest istotny dla naszego organizmu. Jest to równie istotne podczas biwakowania i wędrówek. Dobra mata do spania może znacząco wpłynąć na komfort i jakość snu.W naszej ofercie znajdują się produkty takich marek jak Spokey, Highlander, Naturehike czy Bestway

Karimata - niezbędna podczas podróży

Karimaty do spania to niezbędny element podczas podróży. Zapewnia komfort i wsparcie Twojemu ciału podczas snu. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mat do spania. Najpopularniejsze to karimata składana oraz karimata turystyczna. Mają różne cechy i zalety, które sprawiają, że nadają się do różnych celów.

Karimaty składane to dobry wybór w daleką podróż. Można je zabrać do samolotu jako bagaż podręczny. Karimata turystyczna jest lepsza na wycieczki w plener, takie jak biwakowanie, gdzie nie ma dostępnych łóżek ani materacy.

Specjalistyczne karimaty kempingowe i turystyczne

Maty kempingowe i turystyczne to kluczowy element każdej przygody na świeżym powietrzu. Są nie tylko praktyczne, ale również zapewniają duży komfort i wsparcie. Karimaty izolujące zapewniają izolację od zimnego podłoża. Zapewniają również pewną ochronę przed owadami, brudem i innymi rzeczami, które mogą utrudniać spanie na zewnątrz. Karimaty turystyczne mogą być używane jako dodatkowe miejsce do siedzenia, podczas wycieczek na świeżym powietrzu lub imprez w plenerze. Karimaty do spania mogą służyć jako poduszki do siedzenia w miejscach, na których może nie być wystarczająco płaskiego podłoża, aby wygodnie usiąść (np. skaliste wybrzeże).

Co wziąć pod uwagę kupując karimatę do spania?

Rodzaj wybranej maty do spania będzie zależał od tego, jak często będzie ona wykorzystywana, w jakim miejscu, a także od budżetu. Jeśli ktoś chciałby spać w namiocie z ciepłym śpiworem, wystarczy zwykła dmuchana mata. Ale jeśli w planie jest biwak pod gołym niebem – lepiej zaopatrzyć się w specjalistyczną karimatę.

Sprawdź naszą ofertę karimat i ciesz się weekendowym biwakowaniem.

więcej

Karimaty

najczęściej zadawane pytania