Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Liczba osób
Wyposażenie namiotu
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Namioty 4-osobowe

Pomimo tego, że większości spanie pod namiotem kojarzy się z wakacjami, piękną pogodą czy biwakiem nad brzegiem jeziora, to nadal krąży obiegowa opinia, że jest ono niewygodne i pozbawione wszelkich udogodnień. Pogląd ten zapewne powstał w wyniku doświadczeń ludzi, którzy dotychczas korzystając ze starych płóciennych czy brezentowych namiotów, nie mieli okazji przekonać się, jak komfortowe są dostępne na rynku nowoczesne konstrukcje.  

Trwający postęp technologiczny wyraźnie zauważalny jest również w branży turystycznej. Zmieniły się nie tylko technologie czy materiały, z jakich są wykonywane namioty, ale również wzięto pod uwagę funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Dlatego wybierając się na rodzinny biwak można mieć pewność, że praktyczny namiot 4-osobowy z 2 sypialniami, nie tylko zapewni miejsce do spania czy przechowywania bagaży, ale ze względu na wszelkie udogodnienia może stanowić doskonałą alternatywę domku letniskowego czy przyczepy kempingowej. 

Jaki namiot 4-osobowy kupić?

Namiot turystyczny 4-osobowy, aby spełniał swoje zadanie, powinien być dobrany odpowiednio do funkcji, jaką ma spełniać. Dlatego decydując się na zakup, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów.

Najważniejszy jest rozmiar namiotu oraz ilość znajdujących się wewnątrz pomieszczeń. Może to być namiot 4-osobowy plus 2 sypialnie lub nieco prostszy w budowie namiot 4-osobowy z przedsionkiem, którego wnętrze pozbawione jest dodatkowych przegród.  

Kolejną kwestią jest rodzaj konstrukcji. Warto zwrócić uwagę na kształt samego namiotu, jak również na rodzaj stelażu. Te dwa czynniki będą bezpośrednio wpływały na ilość i rozkład pomieszczeń, jak również na sposób jego składania. Ciekawą propozycją jest namiot 4-osobowy samorozkładający, którego postawienie zajmuje dosłownie chwilę.

Kluczowym parametrem jest natomiast rodzaj materiału, z jakiego zostały wykonane namioty 4-osobowe. Ma to bowiem wpływ nie tylko na odporność na wodę, ale również na oddychalność. Przy zakupie warto również sprawdzić, czy dany namiot posiada moskitierę oraz jaki jest jego rozmiar i waga po złożeniu. 

Jakie namioty 4-osobowe dostępne są w Empiku?

W naszej ofercie dostępne są namioty 4-osobowe m.in. takich firm jak High Peak, Abarqs, Acamper, Coleman czy Vidaxl. Są to produkty, znanych i cenionych producentów, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, kształtem czy rodzajem konstrukcji, ale również materiałem, z jakiego zostały wykonane.

Posiadamy w sprzedaży zarówno proste, ale jednocześnie funkcjonalne turystyczne konstrukcje, które zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny, jak i zaawansowane technologicznie namioty ogrodowe czy namioty montowane na dach samochodu. Najpopularniejszą jednak pozycją w naszej ofercie jest namiot 4-osobowy z tropikiem, który również dostępny jest w wielu funkcjonalnych wariantach.

Jeśli szukasz praktycznego i wygodnego namiotu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Wśród dostępnego asortymentu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

więcej

Namioty 4-osobowe

najczęściej zadawane pytania