Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dostępność
Cena
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Materiał ramy
Liczba biegów
  • więcej
Rodzaj przerzutki
Marka przerzutek
Kolor
Hamulce
Marka hamulców
  • więcej
Wyposażenie roweru
  • więcej
Materiał

Rowery trekkingowe

Chcesz jeździć na rowerze zarówno po ulicach miast, jak i polnych czy leśnych ścieżkach? Przyda ci się więc rower trekkingowy. W naszej ofercie znajdziesz modele przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Są to produkcje renomowanych marek, m.in. Romet, Kross, Kands czy Kellys.

Rower trekkingowy – uniwersalny typ jednośladu

Rowery trekkingowe łączą zalety roweru górskiego oraz szosowego. Dzięki temu są tak uniwersalne. Doskonale radzą sobie na różnego rodzaju nawierzchniach – asfaltowych, żwirowych, ziemnych i wielu innych. Poruszając się nimi po ulicy, możesz osiągnąć sporą prędkość, aby zawsze dotrzeć na czas do celu. Za sprawą lekkiej ramy oraz dużej liczby przełożeń podjazd pod stromą górę nie musi wiązać się z nadmiernym wysiłkiem. Amortyzowane widelce pochłaniają wstrząsy, co będzie istotne zwłaszcza w czasie jazdy po nierównym podłożu pełnym dziur czy kamieni.

Rower trekkingowy sprawdzi się podczas długich wycieczek za miasto, a także codziennych podróży do pracy, szkoły czy na zakupy. Rowery trekkingowe męskie zwykle są wyposażone w duże, 28-calowe koła o niedużej szerokości 38-40 mm. Rower trekkingowy damski zazwyczaj jest nieco mniejszy – często spotyka się opony o rozmiarze 26 cali. Dla dzieci polecamy natomiast jednoślady z kołami 24-calowymi.

Czym wyróżniają się rowery trekkingowe z naszej oferty?

Proponujemy ci kilkaset modeli trekkingów prestiżowych marek. Znajdziesz u nas lekkie, wytrzymałe i odporne na różne warunki pogodowe rowery. Jazda na nich jest wyjątkowo komfortowa, ponieważ można przyjąć wyprostowaną pozycję. Bez trudu znajdziesz rower trekkingowy z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bagażnikiem, błotnikami, dynamem, podpórką, stopką czy oświetleniem ledowym przednim oraz tylnym. Wygodną jazdę bez względu na długość trasy zapewni ci miękkie, piankowe siodełko.

Zapoznaj się z naszą propozycją rowerów trekkingowych i znajdź model dla siebie. Proponujemy rowery trekkingowe damskie i męskie w różnych wersjach kolorystycznych, z innym designem czy elementami wyposażenia.

więcej
Dopasuj swój rower

Zobacz więcej artykułów o rowerach

Wszystkie artykuły