Filtruj
Kategorie
Dostępność
Dla kogo
Liczba biegów
  • więcej
Rozmiar ramy
  • więcej
Materiał ramy
Rozmiar koła
  • więcej
Wyposażenie roweru
Cena
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
Ocena produktu
Dostępność
Rodzaj przerzutki
Hamulce
Sprzedawca
  • więcej
Marka przerzutek
Marka hamulców

Rowery górskie MTB

Szukasz uniwersalnego roweru, który sprawdzi się zarówno do jazdy po mieście, leśnych ścieżkach, jak i kamienistych bezdrożach? Rowery górskie MTB bez problemu radzą sobie dosłownie w każdych warunkach. Nie straszny im grząski piasek, błoto, dziury, korzenie, wysokie krawężniki, a nawet skały. Umożliwiają komfortowe podjazdy pod strome wzniesienia, a także bezpieczne zjazdy, pozwalając zachować pełną kontrolę. W naszej ofercie można znaleźć nas modele cenionych marek, m.in. rowery górskie Kross, Romet, GT czy Wheeler.

Solidne rowery górskie damskie i męskie

Proponujemy rowery MTB cechujące się lekką, a zarazem wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją ramy oraz obręczy. Zostały one wyposażone w widelec, który amortyzuje wszelkie nierówności i pochłania wstrząsy. Mają również szerokie opony z bieżnikiem, które zapewniają wysoką przyczepność do podłoża. Rowery górskie męskie zwykle są wyposażone w 29-calowe lub 27,5-calowe koła. Modele dla pań można również znaleźć w nieco mniejszym rozmiarze kół – 26 cali. Sporo pojazdów zostało dostosowanych do założenia błotników oraz bagażnika.

Rowery MTB zapewniające bezpieczną i komfortową jazdę

W naszym asortymencie znajduje się wiele rowerów górskich, przeznaczonych zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i wyczynowej. Pojazdy te umożliwiają pokonywanie w wygodny sposób długich tras, bez konieczności wstawania na stromych podjazdach. Do wyboru są modele o różnej geometrii, pozwalające przemieszczać się w wyprostowanej lub pochylonej pozycji. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają mechaniczne lub hydrauliczne hamulce tarczowe, antypoślizgowe pedały oraz osłona łańcucha. Oferujemy zarówno jednoślady dla dorosłych, jak i rowery górskie dla dzieci i młodzieży – z kołami w rozmiarze od 16 do 24 cali.

Polecamy rowery, które bez problemu można stabilnie prowadzić nawet w najtrudniejszym terenie. Komfort jazdy podnosi odpowiednio wyprofilowane siodełko, regulacja konta nachylenia i wysokości kierownicy, wysokiej klasy przerzutki z wieloma przełożeniami oraz ergonomiczne uchwyty na kierownicy.

Zobacz, jak wiele designerskich modeli rowerów górskich znajduje się w naszej ofercie. Porównaj je uwzględniając cechy, które są dla ciebie najważniejsze.

więcej

Zobacz więcej artykułów o rowerach i akcesoriach rowerowych

Wszystkie artykuły