Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Dyscyplina sportu
Materiał
  • więcej
Liczba osób
  • więcej
Wyposażenie namiotu
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Namioty

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju namioty turystyczne, od przeznaczonych do użytkowania na plaży, przez modele kempingowe, aż po parawany. Aby poszukiwanie odpowiedniego modelu było jeszcze prostsze, zastosowaliśmy dodatkowy podział na podkategorie pojemnościowe. To zatem namioty jednoosobowe, namioty 2-osobowe, namioty 3-osobowe, namioty 4-osobowe oraz namioty 5-osobowe i większe. Szukając modelu w typie plażowego parawanu, warto zajrzeć do podkategorii namioty plażowe.

Wysokiej jakości namioty turystyczne

Ze względu na ogromny wybór modeli, namioty turystyczne dostępne w naszej ofercie, mogą być odpowiednie do biwakowania w każdych warunkach i o każdej porze roku. Dzięki zastosowaniu przez producentów wysokiej jakości materiałów możliwe jest zakupienie funkcjonalnego, wytrzymałego produktu w przystępnej cenie.

Proponujemy między innymi 6-osobowy namiot rodzinny z dwiema zamykanymi sypialniami oraz namiot z przedsionkiem, który sprawdzi się nie tylko na kempingu, ale także podczas kilkudniowego festiwalu. Osoby nieprzepadające za łączeniem elementów stelażu i samodzielnym zakładaniem tropiku może zainteresować namiot samorozkładający się, który po wyjęciu z pokrowca automatycznie się rozwija. Zadaniem użytkownika jest wyłącznie zabezpieczenie go śledziami. Bez względu na typ poszukiwanego namiotu, warto wziąć pod uwagę modele takich producentów, jak Spokey, Peme, High Peak oraz Malatec.

Namiot wyprawowy – do najtrudniejszych warunków atmosferycznych

Zaawansowani podróżnicy często spędzają noce w trudnych warunkach. Spanie w namiocie w ekstremalnie niskich lub wysokich temperaturach, podczas wichury lub intensywnych opadów deszczu, śniegu, czy gradu wymaga zaopatrzenia się w namioty o wysokim poziomie termoizolacji oraz dużej wytrzymałości na przeciekanie. Odpowiedzią na tak zaawansowane potrzeby jest dostępny w naszej ofercie namiot wyprawowy nazywany również ekspedycyjnym.

Tego rodzaju namioty turystyczne są nie tylko bardziej odporne na trudne warunki, ale też wyjątkowo lekkie, by nie przeciążały nadmiernie bagażu koniecznego do dźwigania podczas przemierzania górzystych terenów czy wysokiego śniegu. Proponujemy też modele, którym niestraszne nawet najbardziej intensywne opady deszczu. Zapewniają bowiem wodoodporność tropiku na poziomie 4000 mm, a podłogi – nawet 6000 mm.

Namiot plażowy samorozkładający

Namiot samorozkładający się występuje nie tylko w wersji biwakowej, ale także do użytku plażowego. Służy przede wszystkim jako nowoczesny jedno- lub dwuosobowy parawan z zadaszeniem, który ma za zadanie ochronić użytkownika przed nadmiarem promieni słonecznych lub wiatru. W tej podkategorii proponujemy między innymi modele marek Royokamp, Spokey oraz Matalec.

Sprawdź również naszą ofertę wytrzymałych plecaków i pokrowców turystycznych, by już dziś dobrze przygotować się na zaplanowany wyjazd!

więcej

Namioty - najczęściej zadawane pytania