Filtruj
Kategorie
Dostępność
Cena
Sprzedawca
Marka
Materiał ramy
Liczba biegów
Rodzaj przerzutki
Marka przerzutek
Kolor
Hamulce
Marka hamulców
Wyposażenie roweru
Materiał

Rowery składane

Rowery składane to poręczne i kompaktowe modele, które dzięki możliwości złożenia zajmują niewiele miejsca. Nie są więc problematyczne do przechowywania w niedużej piwnicy, czy małym mieszkaniu. Są one popularne zwłaszcza w dużych miastach, np. Nowym Jorku, Tokio, Londynie czy Amsterdamie. Znajdziesz u nas modele cenionych marek, m.in. rowery składane Dahon, Kands, Universal, DHS czy Dallas Bike.

Na co pozwala rower składany?

Składane rowery zapewniają pełną mobilność oraz większą swobodę. Po złożeniu zajmują tyle miejsca co walizka, dlatego można z łatwością ukryć je w szafie czy pod łóżkiem. Bez trudu można z nimi wejść do autobusu, tramwaju czy pociągu. Można zabrać je ze sobą na urlop, np. przewożąc w samochodowym bagażniku. Rowery te są przeznaczone do jazdy na równej i dobrze utwardzonej nawierzchni, zwłaszcza betonowej. Sprawdzają się szczególnie na krótkich trasach bez stromych podjazdów.

Lekkie, funkcjonalne i stylowe rowery składane

Proponujemy rowery składane z niedużą ramą i niewielkich rozmiarów kołami – od 14 do 24 cali. Rama w zależności od wybranego modelu najczęściej jest wykonana z wytrzymałej stali lub lekkiego aluminium. Aluminiowy może być również widelec. Nieduży ciężar roweru pozwala zaś na jego bezproblemowe przenoszenie.

Składaki z naszej oferty można złożyć w kilkanaście sekund, bez konieczności używania narzędzi czy dużej siły fizycznej. W naszym asortymencie znajdują się rowery ze składaną ramą, regulacją wysokości kierownicy oraz siodełka. Natomiast wyprostowana kierownica umożliwi zachowanie wygodnej pozycji podczas jazdy.

Warto również zdecydować się na rower składany ze stopką, przednimi i tylnymi błotnikami, miękkim i odpowiednio wyprofilowanym siodełkiem, osłoną łańcucha, a także zwiększającymi bezpieczeństwo pedałami antypoślizgowymi. Wiele dostępnych u nas modeli zostało również wyposażonych w pojemny bagażnik, dzwonek oraz światła LED.

Porównaj składane rowery z naszej oferty i sprawdź, który z nich będzie dla ciebie najlepszy. Wybierz stylowy model, który pozwoli ci wyróżnić się pośród innych rowerzystów.

więcej

Zobacz więcej artykułów o rowerach i akcesoriach rowerowych

Wszystkie artykuły