Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Czas trwania
  • więcej
Polecane
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Lektury i pomoce szkolne

Jeśli dziecko niechętnie czyta książki lub nie znajduje na to czasu, warto zaproponować mu audiobooki czytane przez zawodowych lektorów i aktorów. W naszej kolekcji znajdują się zarówno obowiązkowe lektury, jak i dodatkowe, przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej oraz średniej.

Polecamy m.in. audiobook Ania z Zielonego Wzgórza”, „Balladyna”, „Kamienie na szaniec”, „Dżuma”, „Mały książę”, „Boska komedia”, „Pan Tadeusz”, „Dzieje Tristana i Izoldy”, „Lalka”, „Quo vadis”, „Akademia Pana Kleksa”, „W pustyni i w puszczy”, „Jądro ciemności” i wiele innych. Są to tytuły zaliczane do klasyki polskiej oraz światowej literatury.

Poznawanie lektur nie musi być nudne ani męczące

Słuchanie audiobooków jest naprawdę przyjemnym zajęciem. Pozwala poznawać lektury szkolne w trakcie wykonywania innych czynności, np. sprzątania pokoju, poobiedniego wypoczynku, spaceru, biegania czy podczas jazdy autobusem do szkoły. Audioksiążki nie zajmują miejsca w plecaku ani nie męczą oczu. Dzięki aktorskim interpretacjom oraz dodatkowym efektom dźwiękowym można jeszcze lepiej odczuć klimat danej powieści czy opowiadania.

Audiobooki z lekturami szkolnymi pozwalają uczniom nie tylko poznać fabułę i bohaterów, lecz także poszerzyć wiedzę z różnych dziedzin, np. sztuki, filozofii, przyrody czy historii. Mogą oni dowiedzieć się, jak żyli ludzie w danej epoce i jakie wartości były dla nich najważniejsze. Dostępne u nas audioksiążki podejmują ważne motywy literackie, m.in. cierpienia, młodości, przemijania, wolności, zbrodni, zemsty i kary, wsi, tęsknoty za ojczyzną czy nieszczęśliwej miłości. Uczą również patriotyzmu, rozwijają wyobraźnię, a także przekazują ważne morały.

Pomoce szkolne w formie dźwiękowych opracowań lektur

W naszej kolekcji znajduje się mnóstwo audiobooków z opracowaniami lektur szkolnych. Nagrania zawierają m.in. streszczenie utworów, charakterystykę postaci, biografię autora, omówienie treści i problematyki, a także przykładowe tematy wypracowań.

Pozwól swojemu dziecku przekonać się, że poznawanie lektur nie musi być nudne. Zaproponuj mu audiobooki z naszej oferty, które zawierają nagrania ciekawych, wciągających i pouczających książek.

 

więcej