Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Płeć
Możliwość złożenia
Ćwiczone partie mięśni
  • więcej
Klasa urządzenia
  • więcej
Długość (cm)
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej

Bieżnie

Nordic walking, jogging czy bieganie to aktywności outdoorowe, które ze względu na to, że do ich uprawiania nie ma konieczności korzystania ze specjalistycznego sprzętu, cieszą się dużą popularnością. Jest to szczególnie dobrze widoczne zwłaszcza wtedy, gdy pogoda na zewnątrz sprzyja uprawianiu wszelkiego rodzaju sportów. Wraz z nastaniem jesieni i zimy sytuacja nieco się zmienia. Wówczas, aby ze względu na niesprzyjającą aurę nie rezygnować z aktywności, warto rozważyć zakup urządzenia, które umożliwi przeniesienie treningów pod dach.

Jakie bieżnie dostępne są w Empiku?

W ofercie naszego sklepu dostępne są bieżnie do ćwiczeń między innymi takich producentów jak Insportline, HMS, Urbogym, Underfit czy Hertz. Są to zarówno bieżnie elektryczne, bieżnie magnetyczne, jak również bieżnie mechaniczne i elektromagnetyczne

Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko ze względu na system oporu, ale również wielkość, maksymalne obciążenie czy prędkość, jaką można rozwinąć podczas treningu.

Wśród bogatego asortymentu posiadamy również bieżnie domowe, które po zakończonym treningu pozwalają na jej złożenie do kompaktowych rozmiarów. 

Każda dostępna w Empiku bieżnia do biegania została opatrzona opisem, w którym zostały wyszczególnione wszystkie parametry oraz funkcjonalności danego modelu. Ponadto, w celu ułatwienia dokonania wyboru przy każdym z produktów umieszczono zdjęcia przedstawiające oferowany przedmiot.

Jaką bieżnię do domu wybrać?

Bieżnia domowa to urządzenie, które, poza tym, że ma umożliwić realizację postawionych sobie celów, ze względu na swoje parametry i funkcjonalność powinna być dostosowana do osoby ćwiczącej, jak również do możliwości lokalowych. Z tego względu bieżnia domowa musi uwzględniać takie parametry jak waga użytkownika, poziom zaawansowania czy ilość i regularność treningów. 

Dla osób, które planują korzystać z urządzenia sporadycznie, wystarczające będą niewielkie bieżnie mechaniczne lub magnetyczne. Jeśli natomiast ma być wykorzystywana regularnie do bardziej zaawansowanych treningów, wówczas bieżnia elektryczna domowa o dłuższym i szerszym pasie biegowym będzie odpowiednia do tego typu ćwiczeń.

Ponadto decydując się na zakup, zdecydowanie należy uwzględnić jej rozmiar. Biorąc pod uwagę, że jest to dość duże urządzenie, warto zadbać o to, aby była to bieżnia składana, którą po zakończonym treningu będzie można schować za szafę lub wsunąć pod łóżko.

Jeśli planujesz wykonywać treningi cardio w domowym zaciszu, to polecamy zapoznać się z naszą ofertą bieżni. Znajdziesz w niej wiele modeli, które dopasujesz do swoich preferencji, a także ilości miejsca w pomieszczeniu, w którym docelowo będzie się znajdować. Sprawdź dostępne u nas bieżnie i wybierz wariant dla siebie.

więcej

Dowiedz się więcej o bieżniach i treningu cardio

Wszystkie artykuły

Bieżnie – najczęściej zadawane pytania