Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
Ocena
Cena

Urbogym

Bieganie sportowe towarzyszy ludzkości od starożytności. Choć we wszystkich czasach istniały związane z tą konkurencją zawody, to dopiero XX wiek przyniósł prawdziwy rozkwit tej dyscypliny na stadionach. Ekipa polskiej marki Urbogym uwielbia biegać. Swoją wiedzę przekazują poprzez produkcję profesjonalnych sprzętów do ćwiczenia w domu. Wśród asortymentu są modele zarówno dla specjalistów, jak i amatorów. Coś dla siebie znajdzie osoba w każdym wieku i niezależnie od stopnia wyćwiczenia mięśni oraz kondycji.

Bieżnie dla profesjonalistów i amatorów

Najbardziej charakterystycznym produktem marki są bieżnie elektryczne Urbogym. Proponowanych modeli jest bardzo wiele. Można znaleźć maszyny różnych wielkości, zatem bez trudu można dopasować je do każdego pomieszczenia niezależnie od jego wymiarów. Pomaga w tym fakt, że bieżnie można złożyć, a do rozłożenia ich wystarcza naciśnięcie jednego guzika.

Bieżnie Urbogym wyposażone są w nowoczesne udogodnienia. Przede wszystkim zbudowano je z bardzo odpornych materiałów, dzięki czemu gwarancja na stelaż ma aż osiem lat. Do tego każdy model jest ergonomiczny i dostosowany do naturalnych ruchów biegaczy. Swój trening można zaplanować, korzystając aż z kilkunastu programów. Informacje dotyczące ćwiczącego, takie jak liczba spalonych kalorii, tętno czy prędkość wyświetlają się na specjalnym ekranie LCD. Zwolennicy wysiłku przy muzyce mogą do bieżni podłączyć swój sprzęt grający.

Nie tylko bieżnie – najważniejsze produkty Urbogym

Oprócz sztandarowego produktu Urbogym proponuje także inne sprzęty: orbitreki Urbogym, rowery stacjonarne Urbogym oraz trampoliny. Wszystkie, poza ostatnimi, przeznaczone są do użytku wewnętrznego. Maszyny stanowią dobre uzupełnienie treningu i spodobają się też osobom, które poszukują wyposażenia domowej siłowni. Choć ich wybór jest nieco mniejszy niż w przypadku bieżni, to i w tym przypadku z łatwością znajdzie się model, który spełni oczekiwania najbardziej wymagającego sportowca – profesjonalisty i amatora.

Kupując trampoliny Urbogym oraz inne sprzęty marki klient dostaje dodatkowe przedmioty. Część z nich jest taka sama dla każdego produktu, na przykład bidon, a część zależy od konkretnego produktu. Do bieżni dołożono smar do czyszczenia taśmy, natomiast w zestawie z trampoliną znajduje się drabinka oraz siatka na buty. Ćwiczenia wykonywane w domu lub ogrodzie to znakomity sposób na budowę wytrzymałości, dzięki czemu poprawia się zdrowie i odporność. Sprzęt treningowy Urbogym gwarantuje zabawę dla całej rodziny oraz oszczędność, gdyż nie trzeba kupować karnetu na siłownię.

więcej