Fabryka Mebli Akord

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Fabryka Mebli Akord

Fabryka Mebli Akord powstała w 1995 roku. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie rozprowadzaniem mebli, ale dość szybko, bo w niespełna dziesięć lat, rozszerzyła swój asortyment o kolejne produkty, a dokładniej mówiąc artykuły pościelowe. Dziś to nie tylko dystrybutor elementów wyposażenia wnętrz, ale przede wszystkim producent wspomnianych komponentów, zarówno według wzorów autorskich, jak i zleconych. Przedsiębiorstwo kieruje ofertę do hurtowni, a także klientów detalicznych.

Fabryka Mebli Akord zdobyła duże uznanie w branży, czego najlepszym dowodem jest między innymi tytuł „Gazeli Biznesu”, a także certyfikat „Rzetelna Firma” uzyskany w 2015 roku. Przedsiębiorstwo nie ustaje w wysiłkach, by jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję na rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, rozwija sprzedaż internetową, unowocześnia parki maszynowe, powiększa magazyny i stale wzbogaca oferowaną gamę rozwiązań.

Meble kuchenne Akord i wiele więcej

W asortymencie producenta znajdują się między innymi meble kuchenne Akord. To niezwykle szeroka kategoria produktów. Obejmuje ona między innymi kolekcję Olivia oraz Lima. W skład poszczególnych zestawów wchodzą zarówno blaty robocze, jak i szafki stojące czy wiszące. Komplety występują w rozmaitych wariantach stylistycznych i kolorystycznych (na przykład biel i barwa drewna). Oferta jest na tyle różnorodna, że z łatwością można w niej odnaleźć w niej produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb, preferencji czy specyfiki danego wnętrza. 

Fabryka Mebli Akord specjalizuje się nie tylko w produkcji elementów wyposażenia kuchni. Oferta składa się również z innych propozycji, między innymi biurek narożnych, nadstawek do szafy, komód, półek ściennych, szafek na buty, regałów biurowych i łazienkowych, ław czy stolików kawowych. Wybierać można spośród modeli matowych lub wykończonych w wysokim połysku, wytworzonych z płyty meblowej lub tworzywa sztucznego ABS.

Meble Akord – biurka, szafy i inne elementy wyposażenia 

Meble Akord to nie tylko systemy przechowywania (szafy, komody, szafki RTV), ale również fotele obrotowe na kółkach. Wspomniane modele, podobnie jak inne opisane wcześniej komponenty, występują w różnych wariantach kolorystycznych. Jedne egzemplarze zostały wytworzone z polipropylenu i stali, inne – ze skóry ekologicznej. Zdecydowana większość krzeseł biurowych ma wyprofilowane oparcie, a także funkcję regulacji wysokości. Dzięki czemu bez trudu można dopasować je do swojego wzrostu.

więcej