Fabryka Mebli Akord

Filtruj
Kategorie
Kolor
Materiał
  • więcej
Seria
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Fabryka Mebli Akord

Fabryka Mebli Akord powstała w 1995 roku. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie rozprowadzaniem mebli, ale dość szybko, bo w niespełna dziesięć lat, rozszerzyła swój asortyment o kolejne produkty, a dokładniej mówiąc artykuły pościelowe. Dziś to nie tylko dystrybutor elementów wyposażenia wnętrz, ale przede wszystkim producent wspomnianych komponentów, zarówno według wzorów autorskich, jak i zleconych. Przedsiębiorstwo kieruje ofertę do hurtowni, a także klientów detalicznych.

Fabryka Mebli Akord zdobyła duże uznanie w branży, czego najlepszym dowodem jest między innymi tytuł „Gazeli Biznesu”, a także certyfikat „Rzetelna Firma” uzyskany w 2015 roku. Przedsiębiorstwo nie ustaje w wysiłkach, by jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję na rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, rozwija sprzedaż internetową, unowocześnia parki maszynowe, powiększa magazyny i stale wzbogaca oferowaną gamę rozwiązań.

Meble kuchenne Akord i wiele więcej

W asortymencie producenta znajdują się między innymi meble kuchenne Akord. To niezwykle szeroka kategoria produktów. Obejmuje ona między innymi kolekcję Olivia oraz Lima. W skład poszczególnych zestawów wchodzą zarówno blaty robocze, jak i szafki stojące czy wiszące. Komplety występują w rozmaitych wariantach stylistycznych i kolorystycznych (na przykład biel i barwa drewna). Oferta jest na tyle różnorodna, że z łatwością można w niej odnaleźć w niej produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb, preferencji czy specyfiki danego wnętrza. 

Fabryka Mebli Akord specjalizuje się nie tylko w produkcji elementów wyposażenia kuchni. Oferta składa się również z innych propozycji, między innymi biurek narożnych, nadstawek do szafy, komód, półek ściennych, szafek na buty, regałów biurowych i łazienkowych, ław czy stolików kawowych. Wybierać można spośród modeli matowych lub wykończonych w wysokim połysku, wytworzonych z płyty meblowej lub tworzywa sztucznego ABS.

Meble Akord – biurka, szafy i inne elementy wyposażenia 

Meble Akord to nie tylko systemy przechowywania (szafy, komody, szafki RTV), ale również fotele obrotowe na kółkach. Wspomniane modele, podobnie jak inne opisane wcześniej komponenty, występują w różnych wariantach kolorystycznych. Jedne egzemplarze zostały wytworzone z polipropylenu i stali, inne – ze skóry ekologicznej. Zdecydowana większość krzeseł biurowych ma wyprofilowane oparcie, a także funkcję regulacji wysokości. Dzięki czemu bez trudu można dopasować je do swojego wzrostu.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.