Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Liczba zawartych elementów
  • więcej
Materiał
  • więcej
Sponsorowane
12X Haysen & Clarvis Aquadew Filtr/Wkład Wody Do Dzbanków: Brita, Aquaphor, Wessper, Dafi (Zamiennik)
12X Haysen & Clarvis Aquadew Filtr/Wkład Wody Do Dzbanków: Brita, Aquaphor, Wessper, Dafi (Zamiennik) 91,66 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: AGDmaster Finansujący reklamę: AGDmaster
Brita, filtr do wody Microdisc Zawiera 4 X Microdisc
Brita, filtr do wody Microdisc Zawiera 4 X Microdisc 47,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: empik Finansujący reklamę: empik
Filtr do wody Wessper aquamax STANDARD do dzbanka Brita Aquaphor - 9 sztuk
Filtr do wody Wessper aquamax STANDARD do dzbanka Brita Aquaphor - 9 sztuk 73,85 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: AGDmaster Finansujący reklamę: AGDmaster

Wkłady filtrujące

Wkład do dzbanka filtrującego jest to wymienna część naczynia do uzdatniania wody. W naszej ofercie znajdują się różne ich rodzaje, które różnią się wyglądem oraz tempem oczyszczania wody. Wybierając filtr do wody należy zwrócić uwagę na model posiadanego dzbanka, aby wybrać odpowiedni jego kształt.

Najpopularniejsze wkłady do dzbanków filtrujących

Wkład filtrujący Dafi występuje w trzech rodzajach, w tym jednym przeznaczonym do butelek filtrujących. Różnią się one nie tylko kształtem, ale również funkcjonalnością. W asortymencie występują zarówno filtry do wody twardej, jak i miękkiej. Ich żywotność zależy od wybranego modelu.

Dostępne w dwóch kształtach wkłady filtrujące Brita posiadają różne funkcjonalności. Klasyczny, podłużny będzie odpowiedni do wody miękkiej, natomiast wkłady filtrujące modelu Maxtra będą skuteczne w przypadku wody twardej i bardzo twardej.

W naszej ofercie znajdują się również wkłady filtrujące Aquaphor, które występują w trzech odsłonach. Każdy model posiada unikalny materiał filtrujący – Aqualen, opracowany przez wytwórcę. W naszej ofercie znajdują się również wkłady do dzbanka filtrującego od Aquaphor stworzone specjalnie do bardzo twardej wody.

Wkłady filtrujące – na co warto zwrócić uwagę?

Wkład filtrujący jest najważniejszym elementem dzbanka, dlatego warto dłużej zastanowić się nad jego wyborem. Oprócz wspomnianego wcześniej dopasowania kształtu filtra do urządzenia, ważne jest też dopasowanie do rodzaju wody. W naszej ofercie znajdują się mierniki twardości cieczy, dzięki którym można dobrać odpowiedni filtr do wody miękkiej lub twardej.

Wybierając z naszej oferty dzbanek filtrujący lub butelkę, warto dobrać jednocześnie odpowiednie wkłady filtrujące. Sprawdź naszą ofertę i wybierz warianty dla siebie.

więcej

Przeczytaj więcej artykułów o wkładach filtrujących i filtracji wody

Wszystkie artykuły

Wkłady filtrujące – najczęściej zadawane pytania