Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Dafi

Dafi to polska marka, która funkcjonuje na rynku od lat 80. XX wieku i jest jedynym lokalnym producentem filtrów do wody. Jej misję stanowi dostarczanie prostych i wygodnych rozwiązań związanych z dystrybucją oczyszczonej wody do gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Jednym z najpopularniejszych produktów marki jest dzbanek filtrujący Dafi.

Wyposażenie domowe Dafi

Filtry Dafi są produktem bazowym firmy – misja uzdatniania wody pitnej towarzyszy marce od samego początku. Dafi oferuje zarówno większe, jak i całkiem małe urządzenia – od filtrów przepływowych, poprzez dzbanki Dafi aż po pojedyncze wkłady filtrujące do niewielkich naczyń. Są to produkty, których zadaniem jest ułatwianie codzienności, znajdując swoje zastosowanie w domach i nie tylko. Dzbanki plastikowe lub szklane służą do wygodnego filtrowania i przechowywania wody do picia i gotowania.

W zależności od codziennych potrzeb i liczby domowników można zdecydować się na niewielki lub całkiem pokaźnych rozmiarów dzbanek filtrujący oraz kompatybilne z nim wkłady. Filtry do dzbanka Dafi sprzedawane są pojedynczo lub w ekonomicznych zestawach. Należy wymieniać je raz na 30 dni lub częściej, jeżeli dzienne zużycie wody jest znacznie wyższe od wskazanego przez markę standardu lub woda w kranie jest bardzo twarda.

Ekologiczne i zdrowe rozwiązania

Woda poddana procesowi filtracji zostaje pozbawiona szkodliwych substancji i metali ciężkich, dzięki czemu staje się bezpieczna do spożycia. Celem stosowania filtrów jest także zmniejszenie twardości wody poprzez redukcję kamienia. Filtrowanie wody kranowej to bardzo ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu liczba zużytych butelek plastikowych ulega znacznej redukcji. Warianty dzbanka filtrującego Dafi odróżnia między innymi sposób rejestrowania konieczności wymiany filtra na nowy – to system elektroniczny lub manualny.

Stacjonarnie i w podróży

Oprócz domowych rozwiązań w ofercie marki znajdują się także propozycje dla aktywnych osób, na przykład uprawiających różnego rodzaju sporty, które poszukują sposobów na wygodne picie wody także poza domem. Butelki Dafi są wyposażone we własny wkład filtrujący, dzięki czemu ich transportowanie staje się łatwe – można napełnić butelkę w dowolnym miejscu, jeśli tylko skończy się zapas wody. Filtry do butelki Dafi są sprzedawane w pakiecie z nakrętką, dzięki czemu od czasu do czasu można odświeżyć design. Obok naczyń filtrujących marka Dafi proponuje też poręczne butelki termiczne.

więcej