Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Sponsorowane
Automatyczne Poidełko Dla Kota Psa Fontanna Wodna Filtr Miska Na Karmę
Automatyczne Poidełko Dla Kota Psa Fontanna Wodna Filtr Miska Na Karmę 47,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: KingSzop Finansujący reklamę: KingSzop
Miski Dla Kota Zwierząt z Automatycznym Dozownikiem Podajnikiem Wody
Miski Dla Kota Zwierząt z Automatycznym Dozownikiem Podajnikiem Wody 28,80 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: RynekHandlowy Finansujący reklamę: RynekHandlowy
FamilyFirst Bogata w wołowinę+
FamilyFirst Bogata w wołowinę+ 12,60 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Den Drobena Finansujący reklamę: Den Drobena

Artykuły dla kotów

Posiadając kota, należy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria, m.in. karmy, przysmaki, legowiska, czy zabawki. Wybierając poszczególne artykuły dla kotów, warto wziąć pod uwagę ich wiek, rozmiar, temperament, czy charakter. Nie wszystkie koty bowiem będą zainteresowane takimi samymi drapakami, czy matami do zabawy.

Jak zadbać o zdrowie i wygląd kota?

Odpowiednia dieta pozwala zadbać o prawidłowe zdrowie pupila. Dostępne w naszej ofercie karmy dla kotów charakteryzują się zbilansowanym składem i zawierają mieszanki składników pozytywnie wpływających na kondycję pupili. Różnorodne przysmaki dla kotów z kolei pozwalają zadowolić podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Istotnym aspektem jest również zadbanie o higienę zwierząt domowych. W celu zapewnienia odpowiedniej pielęgnacji należy sięgnąć np. po szampony czy spraye przeznaczone dla kotów. Warto także zaopatrzyć się w specjalną szczotkę, która pozwoli usunąć wypadającą sierść. Dzięki szerokiemu asortymentowi można dobrać taki model, który sprawi, że czesanie stanie się relaksującym masażem dla zwierzaka.

Dostępne akcesoria i zabawki dla kotów

Wśród innych niezbędnych artykułów dla kotów znajdują się m.in. miski oraz legowiska. Są to elementy, do których powinien mieć dostęp każdy pupil. W przypadku kotów innymi potrzebnymi akcesoriami są również kuwety oraz żwirki do ich wypełnienia. Pozwalają one na zachowanie odpowiedniej higieny w domu.

W przypadku bardzo energicznych kociąt warto zaopatrzyć się też w zabawki dla kotów (również te interaktywne). Są one nie tylko ciekawym urozmaiceniem czasu w ciągu dnia, ale pozwalają także rozwinąć inteligencję, czy sprawność ruchową. Można wybrać zabawki m.in. w formie piłek, maskotek, wędek, laserów, czy mat. Przydatne są także drapaki dla kotów, które umożliwiają pupilom dbać o pazury, dostarczając przy tym rozrywki.

Innymi ważnymi elementami, w które powinni zaopatrzyć się wszyscy właściciele kotów, są transportery. Pozwalają zabrać ze sobą pupila w dłuższą podróż zawsze, gdy zachodzi taka potrzeba. Z kolei smycze dla kotów sprawdzą się w sytuacji przemieszczania się ze zwierzęciem w przestrzeni publicznej.

Przejrzyj nasz asortyment i wybierz artykuły dla swojego kota.

więcej

Zobacz więcej artykułów na temat kotów

Wszystkie artykuły