Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Czas trwania
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Biznes, ekonomia

W naszej ofercie ebooków i audiobooków znajdują się m.in. książki o ekonomii i finansach, dzięki którym można zdobyć wiedzę biznesową. Są to poradniki zawierające wiele praktycznych wskazówek, przekazanych przez znanych przedsiębiorców, ekonomistów, marketingowców, psychologów sprzedaży, coachów czy prawników.

Ebooki i audiobooki dla menadżerów i nie tylko

U nas można znaleźć wartościowe audiobooki i ebooki, które pomogą rozwinąć umiejętności menadżerskie pomocne podczas zarządzania zespołem. Z pozycji tych dowiedzieć się można, jak dostrzec potencjał pracowników, odpowiednio go wykorzystywać oraz rozwijać. Ponadto można także poznać sprawdzone metody rozwiązywania konfliktów w zespole.

Książki biznesowe pomogą ci również skutecznie zarządzać sobą w czasie, ustalać priorytety oraz zachowywać równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dzięki lekturze poznasz także sposoby na rozwijanie umiejętności interpersonalnych. Znane autorytety biznesu podpowiedzą ci, jak wpływać na innych ludzi, trenować pewność siebie czy umiejętność autoprezentacji.

Biznesowe książki o prowadzeniu i rozwijaniu firmy

Szukasz pomysłów na dochodowy biznes? Książki z tej kategorii dostarczą ci mnóstwa ciekawych inspiracji. Dowiesz się, jak znani biznesmeni dotarli na sam szczyt. Poznasz różne metody inwestowania oraz nawyki, które pomogą ci osiągnąć sukces finansowy. Polecamy ebooki i audiobooki biznesowe, które poprowadzą cię krok po kroku przez wszystkie etapy zakładania i prowadzenia firmy. Autorzy książek przekażą ci również cenną wiedzę na temat prowadzenia negocjacji, rachunkowości, analizy biznesowej, marketingu, prawa gospodarczego czy zarządzania finansami.

Zobacz sam, jak wiele ciekawych audiobooków i ebooków o ekonomii znajduje się w naszej ofercie. Są to pozycje, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na sukces w biznesie oraz życiu osobistym.

więcej