Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Linia
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Acetony

Aceton do paznokci ma wszechstronne zastosowanie do manicure, szczególnie jako zmywacz do paznokci i zmywacz do lakierów hybrydowych. Czysty aceton nadaje się ponadto do odtłuszczania płytki paznokciowej i mycia pędzelków do lakieru. W naszej ofercie znajduje się aceton kosmetyczny wielu profesjonalnych producentów, wśród których warto wymienić Semilac, Hi Hybrid czy Neonail.

Aceton kosmetyczny

Aceton to rozpuszczalnik, który miesza się z wodą, a także ma właściwości odtłuszczające. Rozpuszcza też lakiery do paznokci, zwykłe i hybrydowe. To główny składnik wielu zmywaczy do paznokci, szczególnie do hybryd.

Aceton kosmetyczny jest odpowiednio oczyszczony, aby nie zawierał szkodliwych substancji. Może też zawierać dodatek środków zapachowych, nawilżających i pielęgnujących płytkę paznokcia, np. glicerynę lub olejki. Dzięki temu taki aceton do paznokci jest mniej wysuszający i drażniący niż aceton bez dodatków.

Aceton do hybryd

Lakiery do paznokci hybrydowe mogą być usuwane tylko zmywaczem acetonowym. Aceton do usuwania hybryd jest dostępny w różnych opakowaniach. Można go nabyć w małych buteleczkach do domowego użytku, ale i w dużych, ekonomicznych opakowaniach do salonów kosmetycznych lub dla osób często robiących manicure.

Aby dobrze usunąć lakier hybrydowy, należy zapewnić odpowiednio długi kontakt paznokcia z acetonem. Do tego celu nadadzą się odpowiednie bezpyłowe waciki do nasączania acetonem. Można je umocować do paznokci za pomocą folii lub specjalnych nakładek.

Polecamy acetony kosmetyczne, aceton do hybryd i zmywacze acetonowe w różnych wariantach i opakowaniach, które znajdziesz w naszej szerokiej ofercie.

więcej