Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Pojemność
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Semilac

Polska marka w świecie manicure i pedicure to Semilac, stworzona przez firmę Nesperta. Początki marki sięgają roku 1989, kiedy to Tomasz i Sylwia Gołębiewscy – obydwoje pracujący w branży produktów kosmetycznych – założyli Zakład Szkolenia i Doskonalenia Kadr, który z czasem zmienił się w Akademię Semilac.

Wcześniej kosmetyki Nesperty były sprzedawane pod nazwą Diamond Cosmetics, jednak w 2013 roku, wraz z wejściem na rynek międzynarodowy, zmieniono nazwę na krótszą i łatwiejszą do zapamiętania: Semilac. Obecnie jest to lider polskiego rynku lakierów hybrydowych i produktów do manicure.

Lakiery hybrydowe Semilac – nie tylko dla profesjonalistek

Produkty Semilac można spotkać w wielu profesjonalnych salonach kosmetycznych i salonach manicure. Zamysł towarzyszący powstaniu marki był jednak taki, aby lakiery, bazy, topy i wszelkie kosmetyki do paznokci Semilac nadawały się także do użytku w domu. Producenci chcieli, aby wszystkie miłośniczki pięknych paznokci mogły w warunkach domowych wykonać profesjonalny manicure hybrydowy.

Dlatego Semilac oferuje nie tylko lakiery do paznokci, bazy do nadbudowy, topy, zmywacze acetonowe, odtłuszczacze i cleanery. W asortymencie znajduje się też pełna gama narzędzi i sprzętu do manicure i pedicure. Wygodnym i prostym w zastosowaniu produktem jest One Step Hybrid – baza, lakier i top w jednym.

Lampy i frezarki Semilac

Wśród niezbędnych kosmetycznych narzędzi do manicure hybrydowego znajdują się lampy UV LED Semilac, skutecznie i bezpiecznie utwardzające lakiery hybrydowe, żele i żele akrylowe. Lampy Semilac są wysokiej jakości, a ich rozmiary i przystępne ceny pozwalają na zakup zarówno do użytku w salonie, jak i w domu.

Frezarki do paznokci także nie są już sprzętem zarezerwowanym tylko dla salonów kosmetycznych. Dzięki frezarkom Semilac oraz dopasowanym do nich frezom kosmetycznym można wykonać profesjonalną stylizację paznokci w domu.

Zestawy startowe do hybryd dla każdego

Semilac oferuje praktyczne zestawy do manicure i pedicure, dopasowane do potrzeb początkujących. Zestawy startowe do hybryd Semilac są ekonomicznym rozwiązaniem i świetnym pomysłem na prezent. Może to być Semilac One Step Hybrid Starter Set, Mini Mani Starter, Semilac Love Me lub Semilac Try Me.

Produkty wchodzące w skład tych zestawów są różne i czasem mogą być dobierane według indywidualnego wyboru. Generalnie każdy zestaw Semilac zawiera lampę UV LED, pilniczek lub polerkę do paznokci, cleanery, bazy i lakiery w różnych konfiguracjach.

więcej