Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Płeć
Kolor
Maksymalne obciążenie
Funkcje sprzętu sportowego
Liczba kół
Średnica koła (mm)
Twardość kółek
Klasa tolerancji łożyska
Długość (cm)
Materiał
Wyczyść filtry

Marka: globber usuń

Hulajnogi klasyczne

Hulajnoga dzięki swojej prostej budowie i działaniu znajduje swoje zastosowanie zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Klasyczne modele które działają bez użycia napędu elektrycznego, łączą aktywność fizyczną z możliwością prostego przemieszczania.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hulajnogi?

Wybierając hulajnogę, najistotniejszą kwestią jest dopasowanie sprzętu do wieku użytkownika. Hulajnoga dla dorosłych powinna być przystosowana do większego obciążenia, z uwagi na większą wagę użytkownika. Z kolei hulajnogi dla dzieci mogą mieć lżejsze konstrukcje, przede wszystkim z powodu mniejszej intensywności użytkowania.

Zarówno dla mniejszych, jak i większych użytkowników istotną kwestią jest wysokość kierownicy. Dla dorastającego dziecka warto wybrać hulajnogę z regulowaną kierownicą, co pozwala dłużej z niej korzystać. Taki produkt będzie “rósł” wraz z dzieckiem.

Dostępne są również hulajnogi dwu lub trzykołowe. Warto zwrócić uwagę również na to czy hulajnoga ma duże koła, które wpływają na stabilność podczas jazdy czy płynny ruch. W zależności od terenu, na jakim użytkowany jest pojazd, należy zwrócić również uwagę na to czy posiada on amortyzację, która wpływa na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Jest to szczególnie wskazane podczas przemieszczania się np. po leśnych ścieżkach czy nieutwardzonych drogach.

Korzyści z posiadania hulajnogi

Atutem korzystania z hulajnogi jest aktywne spędzanie czasu połączone z możliwością łatwego przemieszczania się. Hulajnoga miejska jest dobrym rozwiązaniem, na szybkie pokonywanie krótkich tras. Dzięki niewielkim rozmiarom, można bez problemu przemierzać wąskie uliczki, w których większe pojazdy nie zdadzą egzaminu. Po dotarciu na miejsce, można bez problemu złożyć hulajnogę i odłożyć w dowolne miejsce, ze względu na niewielkie rozmiary. Hulajnogi są bezemisyjnym środkiem transportu. Docenią je zatem osoby, które dbają o środowisko naturalne.

Różnorodność modeli i kolorów pozwala znaleźć hulajnogę pod sprecyzowane oczekiwania. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz hulajnogę klasyczną dla siebie. 

więcej