Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Typ hulajnogi
  • więcej
Płeć
  • więcej
Kolor
Amortyzacja hulajnogi
  • więcej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Funkcje sprzętu sportowego
  • więcej
Liczba kół
Średnica koła (mm)
  • więcej
Twardość kółek
  • więcej
Klasa tolerancji łożyska
Długość (cm)
  • więcej
Materiał
  • więcej

Hulajnogi klasyczne

Hulajnoga dzięki swojej prostej budowie i działaniu znajduje swoje zastosowanie zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Klasyczne modele które działają bez użycia napędu elektrycznego, łączą aktywność fizyczną z możliwością prostego przemieszczania.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hulajnogi?

Wybierając hulajnogę, najistotniejszą kwestią jest dopasowanie sprzętu do wieku użytkownika. Hulajnoga dla dorosłych powinna być przystosowana do większego obciążenia, z uwagi na większą wagę użytkownika. Z kolei hulajnogi dla dzieci mogą mieć lżejsze konstrukcje, przede wszystkim z powodu mniejszej intensywności użytkowania.

Zarówno dla mniejszych, jak i większych użytkowników istotną kwestią jest wysokość kierownicy. Dla dorastającego dziecka warto wybrać hulajnogę z regulowaną kierownicą, co pozwala dłużej z niej korzystać. Taki produkt będzie “rósł” wraz z dzieckiem.

Dostępne są również hulajnogi dwu lub trzykołowe. Warto zwrócić uwagę również na to czy hulajnoga ma duże koła, które wpływają na stabilność podczas jazdy czy płynny ruch. W zależności od terenu, na jakim użytkowany jest pojazd, należy zwrócić również uwagę na to czy posiada on amortyzację, która wpływa na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Jest to szczególnie wskazane podczas przemieszczania się np. po leśnych ścieżkach czy nieutwardzonych drogach.

Korzyści z posiadania hulajnogi

Atutem korzystania z hulajnogi jest aktywne spędzanie czasu połączone z możliwością łatwego przemieszczania się. Hulajnoga miejska jest dobrym rozwiązaniem, na szybkie pokonywanie krótkich tras. Dzięki niewielkim rozmiarom, można bez problemu przemierzać wąskie uliczki, w których większe pojazdy nie zdadzą egzaminu. Po dotarciu na miejsce, można bez problemu złożyć hulajnogę i odłożyć w dowolne miejsce, ze względu na niewielkie rozmiary. Hulajnogi są bezemisyjnym środkiem transportu. Docenią je zatem osoby, które dbają o środowisko naturalne.

Różnorodność modeli i kolorów pozwala znaleźć hulajnogę pod sprecyzowane oczekiwania. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz hulajnogę klasyczną dla siebie. 

więcej